fbpx Skip to main content

Як отримати безкоштовний перегляд на 5 днів?

Для того, щоб отримати безкоштвоний перегляд на 5 днів Вам достатньо просто зареєструватись на нашому сайті.  Дана реєстрація не зобов’язує користувача до жодних дій. Відразу після реєстрації Вас буде перенаправлено на плеєр для онлайн перегляду телеканалів. Також, маючи свої логін та пароль, Ви зможете підключити українське телебачення на будь якому пристрої, який ми підтримуємо.

Після того, як Ви скористаєтесь безкоштовним доступом та переконаєтесь, що сервіс Вам подобається – Ви можете оформити Premium підписку.

Які канали входять до кожного з пакетів?

Перелік каналів Ви можете переглянути на сторінці Телеканали.

В якій валюті знімається оплата?

Оплати проводяться в Американських доларах. Якщо Ваша картка є в іншій валюті – автоматично відбудеться конвертація за курсом валюти на день операції.

Як працює підписка (subscription)?

Підписка це оплачений на певний період (місяць чи рік) доступ до всіх сервісів Mediacast який передбачає автоматичне зняття коштів за членство на початку наступного періоду надання сервісу.

Кожен користувач, який оформив підписку на наш сервіс може скасувати її в будь який момент звернувшись в нашу службу підтримки.

Уважно ознайомтесь з правилами користування сервісом та політикою конфіденційності перед тим, як оформляти підписку.

Яка швидкість інтернету є достатньою для перегляду?

Для комфортного перегляду телебачення Вам буде достатньо швидкості від 20 мегабіт в секунду. Для того, щоб перевірити Вашу швидкість підключення – ви можете скористатись сервісом SpeedTest

Чи можу я повернути кошти у випадку якщо я передумаю користуватись послугами?

Кошти, які Ви оплатили за підписку можуть бути повернуті лише у випадку, якщо з нашої сторони надання послуги є не можливим. У всіх інших випадках кошти не повертаються. Саме у зв’язку з цим, ми надаємо можливість отримати 14 днів безкоштовного перегляду при переході на Premium? щоб переконатись в тому, що сервіс Вам підходить. Якщо за цей переіод в 14 днів ви не скасуєте свою підписку – система автоматично проведе оплату.

Маєте додаткові запитання?

Наша служба підтримки залюбки відповість на всі Ваші запитання.

Увага, перед тим, як звернутись за допомогою прочитайте часті запитання та відповіді.

Контакти