Українське телебачення на Dune HD

Новітній медіаплеер Dune HD – сучасна бюджетна приставка для перегляду відео в мережі. Трансляція можлива в hd якості. Завдяки цьому пристрою Ви зможете дивитися все, що завгодно, він здатен надати безліч можливостей, його варто придбати для комфортного перегляду ТБ.

Можливості приставки

Достатньо багатофункціональний пристрій має компактні розміри. Його можна назвати  вигідним варіантом, вартість та якість якого повністю відповідають бажанням покупців. Дюна влаштовує досвідчених вибагливих людей, тому що завдяки їй буде поруч світ розваг, жодний вечір не стане нудним. Приємним сюрпризом буде для покупців українське телебачення на Dune HD. Головними перевагами пристрою будуть: вбудований якісний Wi-Fi-адаптер, ідеальна продуктивність та функціональність. Комплектується він звичайним чіпсетом, функціонує з DDR3 пам’яттю. Досить комфортні в використанні продумані меню та інтерфейс. Для того, щоб налаштувати українське тб на дюні не потрібно втрачати багато часу. Хоч пристрій невеликий, сам він здатен підтримати практично всі формати. Файли відкриваються досить швидко. Це ідеальна модель для використання в побуті.

Підтримка моделей

Українське телебачення від Mediacast доступне на наступних моделях приставок Dune HD:

  • Dune HD 102

Інструкція з налаштування

Для того, щоб налаштувати даний пристрій для перегляду українського телебачення – завантажте інструкцію з нашого сайту. Уважно читайте та слідуйте кожному кроку в інструкції. Якщо у Вас виникли складнощі під час налаштування – зверніться в службу технічної підтримки.

Завантажити інструкцію
Завантажити плагін

Roku та Roku TV

Amazon Fire Stick

Infomir MAG

Dune HD 102

Samsung Smart TV 2010-2015

Android TV

Приставки на Android

Мобільні пристрої Android