Безліч можливостей подарує Smart TV

Сьогодні багато телевізорів обладнано smart tv. Звісно, покупцям розповідають про цей додаток, але мало хто ним користується, а даремно. Ця технологія – нова можливість, яка допомагає налагодити ефективну роботу телевізора та мережі інтернет. Якщо сказати простіше, то такі ТВ мають доступ до інтернету, а це надає користувачу багато переваг. Звертайтесь, представники нашої компанії розкажуть в деталях що таке samsung smart tv.

Чому треба користуватися даною технологією

Завдяки даній інноваційній розробці, Вам буде доступно все, що завгодно. Безліч серіалів, фільмів, відеороликів зможете передивитися у себе вдома на великому екрані. Можна сказати, що будуть відкриті великі горизонти, які не зрівняти зі звичайним кабельним телебаченням. Тепер не будуть виникати труднощі, що стосувалися ліміту каналів та реклами, не треба перед тим, як подивитися, завантажувати на карту пам’яті фільми. Доступ до глобальної мережі ви отримуєте без перешкод і обмежень. Навіть, буде доступне українське тв на смарт тв. Ви зможете дивитися улюблені канали на рідній мові, при чому вони будуть йти в онлайн-режимі. Подумайте, все це може бути у Вас вже сьогодні.

Підтримка моделей

Українське телебачення від Mediacast доступне на наступних моделях Samsung Smart TV:

  • Samsung 2011 D-Series
  • Samsung 2012 E-Series
  • Samsung 2013 F-Series
  • Samsung 2014 H-Series Plus Selected J and K Series

Інструкція з налаштування

Для того, щоб налаштувати даний пристрій для перегляду українського телебачення – завантажте інструкцію з нашого сайту. Уважно читайте та слідуйте кожному кроку в інструкції. Якщо у Вас виникли складнощі під час налаштування – зверніться в службу технічної підтримки.

Огляд додатку Mediacast
для Samsung Smart TV

Перед Вами короткий огляд додатку для перегляду українського телебачення від компанії Mediacast.

Roku та Roku TV

Amazon Fire Stick

Infomir MAG

Dune HD 102

Samsung Smart TV 2010-2015

Android TV

Приставки на Android

Мобільні пристрої Android