Українське телебачення на MAG

Пристрій Mag250 принесе комфорт у Ваше життя

MAG250 – приставка до телевізора, що здатна працювати по IP протоколу. Компактний продуктивний плеєр надасть своєму власнику вражаючий вибір послуг мультимедіа. З ним Вам ніколи не прийдеться нудьгувати. За допомогою маг можна швидко облаштувати сучасний кінозал у власній оселі.

Що являє собою

Приставка mag250 – невеликий стильний пристрій. На панелі спереду має USB роз’єм, індикатор режиму очікування, інфрачервоний приймач пульта ДК. Позаду на мультіплеєрі infomir є роз’єми: Ethernet, HDMI, USB. Також розташовані композитні аудіо та відеовиходи, цифровий аудіовихід.

Що можна робити

Гаджет mag дозволяє відтворити в високій якості на великому екрані будь-яке відео, незалежно в якому форматі воно було зроблене. Також можна переглядати мультікастові потоки, формувати списки телевізійних каналів, закачувати мультимедійні дані.

Приємна новина – портал для маг дуже легко знайти і встановити. При цьому автоматично надається доступ до таких сервісів, як Picassa, YouTube та ін. Окрім перерахованого, є ще українське тв на MAG. Даний пристрій дуже зручний в використанні, тому стане важливим доповненням до телевізору.

Підтримка моделей

Українське телебачення від Mediacast доступне на наступних моделях приставок Infomir MAG:

  • Infomir MAG 250
  • Infomir MAG 322
  • Infomir MAG 323

Інструкція з налаштування

Для того, щоб налаштувати даний пристрій для перегляду українського телебачення – завантажте інструкцію з нашого сайту. Уважно читайте та слідуйте кожному кроку в інструкції. Якщо у Вас виникли складнощі під час налаштування – зверніться в службу технічної підтримки.

Завантажити інструкцію

Roku та Roku TV

Amazon Fire Stick

Infomir MAG

Dune HD 102

Samsung Smart TV 2010-2015

Android TV

Приставки на Android

Мобільні пристрої Android