Українське телебачення на Apple TV

Apple TV та Apple TV 4K

Дивіться українські телеканали на Apple TV

Для Вашої зручності ми випустили канал для Apple TV.
Це дозволить Вам переглядати улюблені українські телеканали на найкращій приставці в світі.

Безменжа кількість можливостей на Apple TV

Сьогодні вже нікого не здивуєш тим, що можна через спеціальний пристрій дивитися на телевізорі все, що завгодно. Найкращим помічником в даному питанні може стати зручний та зрозумілий в користуванні roku. Цей невеликий малогабаритний плеєр розкриє двері в світ розваг, сподобається дорослим і дітям.

Для чого застосовується

Року – багатофункціональна приставка, здатна підключатися до глобальної мережі. За допомогою неї можна дивитися різноманітні фільми, мультфільми, фотографії, слухати музику. Також вона надасть доступ до онлайн ТБ.

Зовні мультіплеєр виглядає просто – чорного кольору коробочка з малопримітною цифрою. Позаду на корпусі розташовані роз’єми HDMI, Ethernet, є слот для карти пам’яті, USB 3.0 порт. До приставки, для того, щоб було більш зручно нею користуватися, додається пульт ДК. Також поставляються у комплекті навушники, які підключаються до пульта.

Що стосується перегляду, то можливо навіть українське тв на року. А також більше ніж 750 різних каналів онлайн. Серед такого різноманіття точно вийде знайти улюблені для себе програми. Також, є можливість використовувати архів телепередач. Завдяки Roku Вам будуть доступні будь-які мультимедіа

Підтримка моделей

Українське телебачення від Mediacast доступне на наступних моделях Roku:

  • Apple TV
  • Apple TV 4K

Встановлення додатку Mediacast на Apple TV

Для того, щоб налаштувати даний пристрій для перегляду українського телебачення – будь ласка натисніть на кнопку Add channel нижче. Вам потрібно буде авторизуватись на сайті roku.com. Після підтвердження – додаток автоматично з’явиться на вашому телевізорі.

Якщо у Вас виникли складнощі під час налаштування – зверніться в службу технічної підтримки.

Apple TV

Apple iOS

Roku та Roku TV

Amazon Fire TV

Android TV

Мобільні пристрої Android

Приставки на Android

Samsung Smart TV 2010-2015