В курсі всіх подій допоможе бути 24 канал

Ви намагаєтесь тримати руку на пульсі, знати, що де відбувається? Тоді Вам допоможе 24 канал. Тут транслюються тільки інформаційні програми. Завдяки цьому ТБ можна знати новини відусіль. Ми допоможемо Вам підключити рідне телебачення. Звертайтесь, задовольнимо Ваші потреби в повному обсязі. Завдяки нам новини на двадцять четвертому зможете дивитись в будь-яку годину.

Що можна тут побачити

24 – інформаційний канал, але не варто думати, що тут тільки новини 24 години на добу. Найбільш цікавою передачею вважається «Весті Кремля». З таких випусків зможете знати про все, що варто уваги. Другий популярний проект, який показує телеканал 24, – «Весті.UA». Також періодично виходять Випуски новин. Багатьом глядачам подобається переглядати онлайн  «ЦРУ». Не менш цікавий проект, що показує телеканал 24, «Крупним планом». Ще обов’язково треба подивитися «Зроблено в Україні».

Багато чого цікавого вдасться дізнатися з «Наші гроші». Про досягнення Вашої рідної держави розкаже «Перемоги України». Ще один вражаючий проект «Історії Успіху». Ми впевнені – на цьому каналі Вам сподобаються всі передачі, адже вони досить інформативні.

Дивіться канал 24 онлайн вже сьогодні

Дивіться телеканал 24 online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Повний функціонал протягом 5 днів

Спробуйте Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати 5 днів безкоштовно Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.

Цікаві телепередачі на телеканалі 24

Перелік основних телепередач каналу 24

Вєсті Кремля
Телепроект
Вєсті.UA
Телепроект
Випуски новин
Телепроект
ЦРУ
Телепроект
Крупним планом
Телепроект
Зроблено в Україні
Телепроект
Наші гроші
Телепроект
Перемоги України
Телепроект
Історії успіху
Телепроект