В курсі всіх подій допоможе бути 24 канал

Ви намагаєтесь тримати руку на пульсі, знати, що де відбувається? Тоді Вам допоможе 24 канал. Тут транслюються тільки інформаційні програми. Завдяки цьому ТБ можна знати новини відусіль. Ми допоможемо Вам підключити рідне телебачення. Звертайтесь, задовольнимо Ваші потреби в повному обсязі. Завдяки нам новини на двадцять четвертому зможете дивитись в будь-яку годину.

Що можна тут побачити

24 – інформаційний канал, але не варто думати, що тут тільки новини 24 години на добу. Найбільш цікавою передачею вважається інформаційно-аналітична програма «Весті Кремля». З таких випусків зможете знати про все, що варто уваги. Другий популярний проект, який показує телеканал 24, – «Весті.UA». Також періодично виходять Випуски новин. Багатьом глядачам подобається переглядати онлайн  «ЦРУ». Багато чого цікавого вдасться дізнатися з «Наші гроші».

Ми впевнені – на цьому каналі Вам сподобаються всі передачі, адже вони досить інформативні.

Дивіться канал 24 онлайн вже сьогодні

Дивіться телеканал 24 online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.