Створене для людей та про людей - hromadske tv

Економічні, спортивні, політичні новини, цікаві передачі, прямі ефіри, інтерв’ю, коментарі – це все та багато чого іншого на Вас чекає на каналі громадське тв. Телебачення створене для громадян України, бо показує актуальні проблеми та події.

Які транслюються передачі

Телеканал hromadske tv має досить насичений ефір. Всі програми, що тут виходять наповнені змістом, сучасні, вони цікаві кожному українцю. Наприклад, «Реформа» – проект про всі зміни, що відбуваються завдяки реформам в суспільстві. Дізнатися, що відомо з місця подій, чи можна було запобігти ситуації, як треба було рятувати людей, можна з телепрограми «Розслідування». Також варто на громадське онлайн дивитися «Громадське. Doc».

Ще один проект вартий уваги – «Бізнес план». В ньому розповідається, як створити свій бізнес, як працює своя справа на емоціях або соціальна. Наприклад, яким чином створюються та далі функціонують пекарні для інвалідів, осетрові ферми та ін. Що цікавого трапилося в різних країнах можна дізнатися з «Громадське світ». Програми, схожі на цю, тільки розповідають про окуповані території – «Громадське схід» та «Громадське Крим». Також громадське телебачення транслює досить цікавий проект про музичні гурти, музику, виконавців «Stage 13». На цьому каналі цікаві всі програми, їх варто дивитися кожен день.

Дивіться канал Громадське ТВ онлайн вже сьогодні

Дивіться Громадське ТВ online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

Цікаві проекти на Громадському

Перелік основних телепередач каналу Громадське ТВ

Реформа
Телепроект
Розслідування
Телепроект
Громадське.doc
Телепроект
БІЗНЕС ПЛАН
Телепроект
Громадське СВІТ
Телепроект
Громадське Схід
Телепроект
Громадське Крим
Телепроект
Stage 13
Телепроект