Для меломанів – М1

На українському телебаченні не так багато музичних каналів, а таких, що транслюють якісний цікавий контент ще менше. Якщо Ви любите музику, звикли в числі перших дивитися нові кліпи, дізнаватися новини шоу-бізнесу, то телеканал м 1 саме для Вас. Тут знайдеться все, що потрібно. Орієнтований М1 виключно на молодь до 35 років.

Які програми варті уваги

Музичні канали онлайн дивляться не тільки тому, що тут багато різних вітчизняних та закордонних кліпів – тут ще є цікаві передачі. Одна з них, що періодично транслюється на М1, «Головний хіт-парад країни». З неї можна дізнатися, які пісні та виконавці користувалися попитом останнім часом. Ще один цікавий проект, який показує музичний канал М1, «Золотий грамофон». Хто крутіший: Білик чи Білан, Кіркоров чи Лорак? Насправді тільки той, у кого є золотий грамофон.

Також тут дивляться «Червона рута». Це дуже цікава передача про світ музики, новини, зірок та ін. Музичні канали періодично проводять свої хіт-паради, будують рейтинги. М1 не став в цьому виключенням. У нього також є подібний проект «М1 ТОР 10». Дізнатися, які пісні, композиції в фаворі в світі можна з «Dance Parad». Під час ефіру буде презентовано 10-ку кліпів від експерта по денс-сцені – класній ведучий Kiss FM MR. Sunny. Також Вам сподобається музика м 1, вона тут добре підібрана, різноманітна.

Дивитись канал M1 онлайн вже сьогодні

Дивіться M1 online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Повний функціонал протягом 5 днів

Спробуйте Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати 5 днів безкоштовно Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.

Цікаві телепередачі на телеканалі M1

Перелік основних телепередач каналу M1

Головний хіт-парад країни
Спорт
Золотой граммофон
Спорт
Червона рута
Спорт
M1 TOP 10
Спорт
Dance Parad
Спорт