Малятко ТВ онлайн канал для дітей

Краще телебачення для малечі

Сьогодні знайти одночасно щось не тільки цікаве, але і корисне для малят на телебаченні дуже складно. Що робити, адже маленькі також, як і дорослі, полюбляють дивитися телевізор. Вихід є – malyatko tv online.

Улюблені мультфільми українською онлайн зовсім поруч

Раніше діти про те, щоб дивитися цілий день цікаві передачі та мульти могли тільки мріяти, сьогодні це реальність. По цьому телеканалу цілодобово показують те, що понад усе цікавить дітей. Серед таких, буде «Маленьке зайченя». Також подобаються всім на малятко пісні. Їх тут звучить дуже багато. На малятко тв пісні досить різноманітні, але всі вони вчать дітлахів добру.

Ще рекомендуємо подивитися «Сіссі – молода імператриця». З даним мультфільмом поринете у світ пригод. Дівчата та хлопчики в захваті від «Тіко та друзі».

Приємним бонусом стане те, що пісні на малятко тв можна слухати не тільки вдень, а і вночі. Це гарна можливість вкласти малечу спати. Вам неодмінно сподобається цей телеканал, адже краще ТБ для дитини годі шукати.

Важко знайти ще такий канал, де б було в ефірі стільки пісень. Зараз їх нараховується 300, але кількість постійно зростає. Окрім цього, канал постійно вигадує абетки, віршики, забавки для навчання малечі та батьків. Кожен день можна почути вірші найпопулярнішої дитячої авторки Чубар Ганни. Також періодично звучать віршики Леоніда Ямкового.

Перлинами Малятко вважаються виконавці з авторками відомих пісень для діточок: Горова Леся і Май Наталія та дитячі ансамблі «Горличка» під керівництвом Равлінко Галини, «Зернятко» – Заклецької Раїси. Також окрасою є творчий центр Май Наталії.

Дивитись канал Малятко ТВ онлайн вже сьогодні

Дивіться Малятко ТВ online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

Цікаві телепередачі на телеканалі Малятко ТВ

Перелік основних телепередач каналу Малятко ТВ

Марко
Мультфільм
Друзі ангели
Мультфільм
Інамі
Мультфільм
Тро-тро
Мультфільм
Біллі і Бадді
Мультфільм
Рівень Маркуса
Мультфільм
Покахонтас
Мультфільм