Трендовий музичний канал Music Box

Як відомо, молодь любить музику. Вона намагається дивитися першою різні музичні кліпи, передачі, хіт-паради, ТОП відомих пісень. Задовольнити їх потреби в повній мірі може music box online. На цьому телеканалі можна дивитися новітні розробки зі світу музики в високій якості та безліч іншого.

Телепередачі варті уваги

На телеканалі music box є не тільки музика онлайн, але транслюються різні проекти, програми. Найбільш цікавий з них «Что происходит». З нього можна дізнатися абсолютно все, що стосується українського шоу-бізнесу. Лише найкумедніші, найкращі, найпровокаційні матеріали про зірок на Вас чекають на muzikbox в «Instabox». Дізнатися які кліпи вважаються сьогодні популярними можна подивившись music box top 20. Латиноамериканський музиці на каналі присвячено програму «(UKR) RITMO». Тут всі відео кліпи варті увазі, адже вони входять в рейтинги світових хіт-парадів.

Також рекомендується дивитися «Свои». Цей проект розповідає суто про українську музику. Поринути у світ живого звучання, послухати відомих виконавців можна дивлячись «(UKR) MUSIC BOX LIVE». Ми впевнені music box u стане твоїм улюбленим телеканалом, бо це найкращий провідник у світ музики.

Дивитись канал MusicBox онлайн вже сьогодні

Дивіться MusicBox online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

Цікаві телепередачі на телеканалі MusicBox

Перелік основних телепередач каналу MusicBox

What’s Up!
Телешоу
Instabox
Телешоу
(UKR) RITMO
Телешоу
SVOI
Телешоу
(UKR) MUSIC BOX LIVE
Телешоу