Трендовий музичний канал Music Box

Як відомо, молодь любить музику. Вона намагається дивитися першою різні музичні кліпи, передачі, хіт-паради, ТОП відомих пісень. Задовольнити їх потреби в повній мірі може music box online. На цьому телеканалі можна дивитися новітні розробки зі світу музики в високій якості та безліч іншого.

Телепередачі варті уваги

На телеканалі music box є не тільки музика онлайн, але транслюються різні проекти, програми. Найбільш цікавий з них «Что происходит». З нього можна дізнатися абсолютно все, що стосується українського шоу-бізнесу. Лише найкумедніші, найкращі, найпровокаційні матеріали про зірок на Вас чекають на muzikbox в «Instabox». Дізнатися які кліпи вважаються сьогодні популярними можна подивившись music box top 20. Латиноамериканський музиці на каналі присвячено програму «(UKR) RITMO». Тут всі відео кліпи варті увазі, адже вони входять в рейтинги світових хіт-парадів.

Також рекомендується дивитися «Свои». Цей проект розповідає суто про українську музику. Поринути у світ живого звучання, послухати відомих виконавців можна дивлячись «(UKR) MUSIC BOX LIVE». Ми впевнені music box u стане твоїм улюбленим телеканалом, бо це найкращий провідник у світ музики.

Дивитись канал MusicBox онлайн вже сьогодні

Дивіться MusicBox online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

14 днів Premiun доступу безкоштовно

Спробуйте Premiun пакет від Mediacast TV протягом 14 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

56 українських телеканалів в SD та HD якості

56 ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

Цікаві телепередачі на телеканалі MusicBox

Перелік основних телепередач каналу MusicBox

What’s Up!
Телешоу
Instabox
Телешоу
(UKR) RITMO
Телешоу
SVOI
Телешоу
(UKR) MUSIC BOX LIVE
Телешоу