Про різні досягнення розповість канал Наука

Космос, медицина, технології майбутнього, історичні довідки, розповіді про великі відкриття – це все і не тільки на Вас чекає на телеканалі наука. Редакція телебачення успішно співпрацює з багатьма відомими науковими центрами, так що тут є що подивитися.

Програми, які заслуговують на увагу

Телеканал наука варто дивитися, як дорослим різного віку, так і дітям школярам, студентам. Окремої уваги заслуговує «Цікаво.сом», з неї дізнаєтесь багато корисної інформації. Також варто подивитися «Квест». Безліч цікавого на Вас чекає під час перегляду «Незвичайна наука». У жодному в світі музеї немає стільки загадкових артефактів, експонатів, скільки їх є в англійському музеї. Розповідь про них можете почути в «Таємниці Британського музею».

«Зламати» свій мозок та перевірити його здібності вдасться під час перегляду «Ігри розуму». Проект переповнено різними інтерактивними іграми, експериментами, в яких приймають участь чоловіки та жінки різного віку. Окрім перерахованого, канал наука періодично показує «Спогади». Також на цьому каналі можна ще подивитися такі програми: «Понадздібності», «Найдивовижніші люди в світі», «Великий стрибок»,  «Супермозок» та інші.

Дивитись канал Наука онлайн вже сьогодні

Дивіться Наука online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Повний функціонал протягом 5 днів

Спробуйте Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати 5 днів безкоштовно Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.

Цікаві телепередачі на телеканалі Наука

Перелік основних телепередач каналу Наука

Цікаво.com
Телешоу
Квест
Телешоу
Незвичайна наука
Телешоу
Таємниці Британського музею
Телешоу
Погляд зсередини
Телешоу
Ігри розуму
Телешоу
Спогади
Телешоу