Все про всіх можна подивитися на Newsone

Новини України, світу, політика, життя, спорт, онлайн-опитування, аудіо та відео трансляції, прямі ефіри – все це та набагато більше чекає на Вас під час перегляду телеканалу Newsone. Телебачення розраховане на серйозних, цілеспрямованих, впевнених в собі людей, бажаючих бути в курсі всіх подій в своїй країні та в інших.

Телепередачі варті уваги

Останні декілька років стали користуватися попитом політичні токшоу – коли збираються у студії різні люди, включаючи чиновників, депутатів, експертів, і обговорюють ситуацію, що склалася в країні. Якщо любите дивитися такі, то до Вашої уваги, проект, який показує телеканал newsone, «Український формат». На даний час обговорюються реформи, включаючи медичну.

Також різні питання й проблеми, що наболіли, обговорюються гостями та ведучими під час передачі «Утро на Newsone». Дивитися тут також варто цікавий проект «Большой вечер». Телеканал newsone постійно запрошує в студію відомих людей, з якими дискутують про політичні події, останні новини.

Ще багато людей дивляться передачу «Я так думаю», яку веде Руслан Коцаба. Тут також обговорюються актуальні питання, чим жила Україна сьогодення.

Дивитись канал NewsOne онлайн вже сьогодні

Дивіться NewsOne online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Повний функціонал протягом 5 днів

Спробуйте Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати 5 днів безкоштовно Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.

Цікаві телепередачі на телеканалі NewsOne

Перелік основних телепередач каналу NewsOne

"Украинский формат"
Телепроект
УТРО НА NEWSONE
Телепроект
БОЛЬШОЙ ВЕЧЕР
Телепроект
«Я ТАК ДУМАЮ»
Телепроект