Все про всіх можна подивитися на Newsone

Новини України, світу, політика, життя, спорт, онлайн-опитування, аудіо та відео трансляції, прямі ефіри – все це та набагато більше чекає на Вас під час перегляду телеканалу Newsone. Телебачення розраховане на серйозних, цілеспрямованих, впевнених в собі людей, бажаючих бути в курсі всіх подій в своїй країні та в інших.

Телепередачі варті уваги

Останні декілька років стали користуватися попитом політичні токшоу – коли збираються у студії різні люди, включаючи чиновників, депутатів, експертів, і обговорюють ситуацію, що склалася в країні. Якщо любите дивитися такі, то до Вашої уваги, проект, який показує телеканал newsone, «Український формат». На даний час обговорюються реформи, включаючи медичну.

Також різні питання й проблеми, що наболіли, обговорюються гостями та ведучими під час передачі «Утро на Newsone». Дивитися тут також варто цікавий проект «Большой вечер». Телеканал newsone постійно запрошує в студію відомих людей, з якими дискутують про політичні події, останні новини.

Ще багато людей дивляться передачу «Я так думаю», яку веде Руслан Коцаба. Тут також обговорюються актуальні питання, чим жила Україна сьогодення.

Шановні абоненти! 

Доводимо до Вашого відома, що мовлення телеканалів 112 Україна, 112 Україна HD, ZIK, ZIK HD та Максі-ТВ (Наш) в сервісі MEDIACAST було припинено від 18.07.2019 року.
Дані телеканали активно розповсюджували анти-українську та про-російську риторику, що суперечить ідеології нашого сервісу.

Щиро дякуємо за розуміння! Слава Україні!

[/vc_column][/vc_row]