Кожен день нове шоу покаже телеканал ОЦЕ

Якщо ви полюбляєте дивитися різні розважальні передачі, де учасники повинні боротися, перемагати, показувати на що вони здатні, то qtv – саме той канал, що Вам треба. Тут кожен день транслюються різні розважальні шоу та передачі.

Це варто подивитися

Телеканал ОЦЕ ТБ орієнтований на широку вікову категорію глядачів. Він транслює шоу на різні смаки та уподобання. “Детектор брехні” – програма, у якій  герой має відповісти на різні, часто провокаційні запитання, щоб перемогти. Також ОЦЕ ТБ показує “Зважені та щасливі” – передачу, де герої намагаються не тільки схуднути, а й ведуть боротьбу за грошовий приз.

Отримати корисні поради можна, переглядаючи “Все буде добре” на ОЦЕ ТБ. “Таємний агент” зсередини покаже, як працюють фабрики, заводи та магазини. А інтелектуальне шоу  “Хто проти блондинок” може зламати відомий стереотип про білявок.

З’ясувати у який час виходять передачі допоможе телепрограма.

Дивитись канал ОЦЕ ТБ онлайн вже сьогодні

Дивіться ОЦЕ ТБ online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

14 днів Premiun доступу безкоштовно

Спробуйте Premiun пакет від Mediacast TV протягом 14 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

56 українських телеканалів в SD та HD якості

56 ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.ь.