Кожен день нове шоу покаже телеканал ОЦЕ

Якщо ви полюбляєте дивитися різні розважальні передачі, де учасники повинні боротися, перемагати, показувати на що вони здатні, то qtv – саме той канал, що Вам треба. Тут кожен день транслюються різні розважальні шоу та передачі.

Це варто подивитися

Телебачення куй тб орієнтовано на різні вікові категорії глядачів. Людям старшого віку буде більше до вподоби проект, що транслюється щопонеділка, «Зважені та щасливі». Щовівторка, та у дні трауру показують програму для всіх «Все буде добре». Дівчачий день на qtv – середа, адже саме в цей час куй тб онлайн транслює «Холостяк». Шоу «Україна має талант» показують на телеканалі щочетверга.

В п’ятницю можна добре розважитися під час перегляду телепроекту «Від пацанки до панянки». В ньому різні зі складним характером дівчата намагаються стати вихованими, чемними, привітними. На qtv online в суботу варто подивитися «Коли ми вдома». Тільки на цьому телеканалі ви зможете переглядати щонеділі таке яскраве, оригінальне шоу «Українці Афігенні». Завдяки ньому, неділя буде проходити з позитивним настроєм, який залишиться до понеділка. З’ясувати у який час виходять передачі допоможе телепрограма.

Дивитись канал ОЦЕ ТБ онлайн вже сьогодні

Дивіться ОЦЕ ТБ online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Повний функціонал протягом 5 днів

Спробуйте Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати 5 днів безкоштовно Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.

Цікаві телепередачі на телеканалі ОЦЕ ТБ

Перелік основних телепередач каналу ОЦЕ ТБ

Зважені та щасливі (понеділок) (#День важкий)
Телешоу
Все буде добре (вівторок) (#Смачний) (також транслюється у траурні дні)
Телешоу
Холостяк (середа) (#День кохання)
Телешоу
Україна має талант! (четвер) (#Четвер талантів)
Телешоу
Від пацанки до панянки (п'ятниця) (#Пристрасна п'ятниця)
Телешоу
Коли ми вдома (субота) (#Добра субота)
Телешоу
Українці афігенні (неділя) (#Весела неділя)
Телешоу