Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Оtv music – 24 години музичних хитів, новин, кліпів

Оtv music – найкращий музичний канал в Україні, який транслює відео з музикою, нові кліпи вітчизняного та закордонного виробництва. Глядацька аудиторія в основному тинейджери та молоді люди віком до 35 років. Якщо хочете першими дізнаватися про нові кліпи, та нові українські кліпи, то дивиться цей телеканал.

Найбільш цікаві програми

На цьому каналі транслюється не лише музика, а періодично виходять різні програми. В них розповідається, яка музика на тв користується попитом, які вийшли українські пісні. Найбільш відома програма «Інтерактив». Вона заснована на SMS-чаті. Під час ефіру транслюється різна музика онлайн. Також варто подивитися «O-TV Every day». З неї дізнаєтесь останні музичні новини, що трапились в світі шоу-бізнесу. Такого не показують інші музичні канали україни онлайн.

Вам напевно сподобається «TOP European 15». Це можливість дізнатися, що слухає сьогодні Європа. В перервах між програмами йдуть музичні кліпи, включаючи кліпи українських пісень. Найактуальніші, найстильніші, найцікавіші новини транслюються в «Модна правда». На скільки зірки вправні на кухні можна подивитися в «Bon Appetit». Познайомитися з новинками кіноіндустрії можна з « Про кіно». Тут на Вас чекає не тільки відео з музикою, а і цікаві факти, репортажі.

Дивитись канал OTV Music онлайн вже сьогодні

Дивіться OTV Music online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Повний функціонал протягом 5 днів

Спробуйте Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, 14 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати 5 днів безкоштовно Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.

Тарифні плани

Classic

  • 28 телеканалів
  • 2 пристрої одночасно
  • 7 днів архіву телепередач
  •  Функція Timeshift

9,99 USD в місяць

99.99 USD в рік

Оформити підписку

Ultimate

  • 44 телеканали
  • 4 пристрої одночасно
  • 14 днів архіву телепередач
  •  Функція Timeshift

14,99 USD в місяць

149.99 USD в рік

Оформити підписку

Цікаві телепередачі на телеканалі OTV Music

Перелік основних телепередач каналу OTV Music

ІНТЕРАКТИВ
Телешоу
O-TV EVERY DAY
Телешоу
TOP EUROPEAN 15
Телешоу
МОДНА ПРАВДА
Телешоу
BON APPETIT
Телешоу
ПРО КІНО
Телешоу
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.