Оtv music – 24 години музичних хітів, новин, кліпів

Пропонуємо до Вашої уваги легендарний «O-TV» – перший український музичний телеканал! Розпочав свою роботу в далекому 1998 році і досі тішить вухо своїх слухачів 24 год на добу, 5 днів на тиждень.

Нова сучасна музика, вітчизняні та світові хіти, новини українського та світового шоу-бізнесу, а також інтерактивні розваги. Пам’ятаєте рухомий SMS-чат внизу екрану? Уявіть на мить, саме «O-TV» ми завдячуємо цьому нововведенню, а також системі замовлення кліпів за допомогою мобільного телефона.

Програми, що варті уваги:

«O-TV EVERYDAY» — програма, в якій зібрані свіжі новини музичної індустрії; найгучніші концерти та інтригуючі моменти закулісся; ведучі побувають на кращих співочих майданчиках світу, візьмуть інтерв’ю не тільки в гуру музичного мистецтва, але й у талановитих початківців. Ви не маєте права це пропустити!

«Sunday News» — програма-підсумок усіх творчих подій за тиждень.

«Bon Appetit» — на скільки вправні артисти на кухні? Відповідь на це питання можна дізнатись після перегляду телепрограми.

«Design Tour» — тільки у цій програмі ведучі влаштують для Вас тур культовими місцями зірок, повідають останні тенденції світу моди та познайомлять з її творцями.

«O-20» — двадцятка кращих пісень тільки для Вас.

«Про кіно» — не музикою єдиною. Тут Ви ознайомитесь з новинками у сфері кіно, найгучнішими прем’єрами та новими іменами. Можливо, Вам вдасться заглянути за ширму творчого процесу. Що ж, спробувати варто.

«Hit girls» — обережно, тут надто гаряче. Найпопулярніші кліпи та найвідвертіші теми тільки у «Hit girls».

«TOP European 15» — тут ти дізнаєшся, чиї голоси очолюють європейські чарти.

«О-TV ПРО-НЬЮЗ» — зіркам неабияк подобається ділитись своїм життям у соціальних мережах. У цій програмі дізнаєтесь, яке останнє фото запостив співак Монатік і чи прокоментувала його артистична Ольга Полякова.

«Модна правда» — як підібрати сукню на перше побачення, які кольори актуальні у новому сезоні, а що краще сховати для інших часів розповість стильна Олена Бернацька. Також дівчина поділиться красивими історіями життя людей сфери fashion та дасть корисні модні поради на щодень.

Дивитись канал OTV Music онлайн вже сьогодні

Дивіться OTV Music online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

Цікаві телепередачі на телеканалі OTV Music

Перелік основних телепередач каналу OTV Music

ІНТЕРАКТИВ
Телешоу
O-TV EVERY DAY
Телешоу
TOP EUROPEAN 15
Телешоу
МОДНА ПРАВДА
Телешоу
BON APPETIT
Телешоу
ПРО КІНО
Телешоу