Для серйозних людей – перший діловий

Перший діловий – це спеціалізоване телебачення здатне надати можливість дивитися ділові новини, аналітичні передачі цілодобово. Завдяки цьому каналу будете більш обізнані в економіці, політиці, реформах та ін. Також тут періодично виходять новини.

Варто таке подивитися

Телеканал перший діловий дивляться цілеспрямовані, впевнені в собі, своїх діях люди. Найбільш за все варта тут уваги телепередача «IT для Вашего бизнеса». Вона розповідає, як правильно вести свою справу, яким чином робити все чесно, прозоро. Окрім цього проекту, на тв рекомендується подивитися «Open Case». Під час ефіру детально розповідають онлайн про різні сектори на ринку. Окрім перерахованих Вам буде цікава «Бизнес». Ведуча та її гості спілкуються на тему інвестицій, як і куди краще вкладати.

Не менш захоплюючий проект «Бізнес без краваток». Він базується на спілкуванні з відомими людьми. Вони дають поради, розповідають, як вивести свій бізнес на новий рівень. Ще переглядайте періодично «Огоякілюди». Це нова програма про відомих людей, наприклад, «Людина року 2017». Дізнатися все про ринок нерухомості можна з «Pro Недвижимость». Коли виходить в ефір який проект допоможе зорієнтуватися програма передач.

Дивитись канал Перший діловий онлайн вже сьогодні

Дивіться Перший діловий online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

Цікаві телепередачі на телеканалі Перший діловий

Перелік основних телепередач каналу Перший діловий

IT для Вашего бизнеса
Телешоу
Open Case
Телешоу
Бизнес
Телешоу
Бизнес без галстуков
Телешоу
"ОгоЯкіЛюди!"
Телешоу
Pro-Недвижимость
Телешоу