Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Багато цікавого покаже Перший західний

Перший західний онлайн можна дивитися цілодобово. Тут завжди тільки правдива інформація, обговорюються актуальні проблеми, вирішуються різні питання. Канал позитивних змін, як він сам себе позиціонує, показує не тільки новини, а й інші різноманітні передачі.

Цікаві телепрограми Першого західного

Канал намагається зробити все, щоб змінити ситуацію в Україні на краще. яскравим прикладом цьому можна вважати «Право на вибір». Передача заснована на обмінах ідеями між різними регіонами України. Ще один цікавий проект, який пропонує Львів, «Караоке на селі». В ньому поєднана краса пісень, козацький гумор із відкритою та щирою галицькою душею. Послухати дебати на різні тематики можна в програмі «Великі перемовини». Також варто дивитися кожен день новини Львова.

Про все, що відбувається в місті Львів та області дізнаєтесь з «Фракція». Львівський телеканал в передачі «Топ тема» обговорює в ефірі питання, що наболіли, наприклад, як буде розподілено бюджет, втілена нова медична реформа. Ще одна програма, яку варто подивитися, – «Інсайт». Досить часто на каналі влаштовується прямий ефір, щоб глядачі могли отримати відповіді на всі свої питання, просто зателефонувавши в студію. Зарядитися позитивом, настроїтися на приємне допоможе «Ранок на трьох». Кожний раз приходять різні гості з якими не буває сумно.

Дивитись канал Перший Західний онлайн вже сьогодні

Дивіться Перший Західний online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Повний функціонал протягом 5 днів

Спробуйте Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, 14 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати 5 днів безкоштовно Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.

Тарифні плани

Classic

  • 28 телеканалів
  • 2 пристрої одночасно
  • 7 днів архіву телепередач
  •  Функція Timeshift

9,99 USD в місяць

99.99 USD в рік

Оформити підписку

Ultimate

  • 44 телеканали
  • 4 пристрої одночасно
  • 14 днів архіву телепередач
  •  Функція Timeshift

14,99 USD в місяць

149.99 USD в рік

Оформити підписку

Цікаві телепередачі на телеканалі Перший Західний

Перелік основних телепередач каналу Перший Західний

Право на вибір
Телешоу
Караоке на селі
Телешоу
Великі перемовини
Телешоу
Фракція
Телешоу
Топ тема
Телешоу
Інсайт
Телешоу
Ранок на трьох
Телешоу
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.