Телеканал Правда тут online

Телеканал правда тут – інформаційне новинне телебачення. Дивлячись його, будете першими дізнаватися про різні події в Україні й світі. На цьому телеканалі періодично виходять випуски новин. Кореспонденти намагаються по максимуму висвітлювати події.

Які передачі рекомендуються до перегляду

Практично всі глядачі каналу правда тут намагаються дивитися «Правда тижня». В таких випусках розповідається про все що відбулося за тиждень. Про практику застосування різних реформ і законів в інших країнах можна дізнатися з програми «Паралелі». Щоденно на pravda tut виходить в ефір «Вектор економіки». В ньому розповідається про стан бізнесу, економіки в цілому, надається остання інформація з майданчиків на біржах. Про досягнення на спортивній арені розкажуть «Новини спорту».

Також на правда показують «Олімпійські хроніки». Ще одна цікава передача, яка заслуговує на увагу, «Loungenews». Періодично на каналі влаштовують прямий ефір з відомими діячами та політиками. Не менш цікава інформаційна програма «Lounge Time». Під час ефіру в студію приходять різні гості й розповідають про становище в країні, про себе. Все це та багато іншого, щоб бути в курсі актуальних подій, дивись онлайн в зручний час.

Дивитись канал Правда тут онлайн вже сьогодні

Дивіться Правда тут online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

Цікаві телепередачі на телеканалі Правда тут

Перелік основних телепередач каналу Правда тут

Випуски новин
Телешоу
Правда тижня
Телешоу
Паралелі
Телешоу
Вектор економіки
Телешоу
Новини спорту
Телешоу
Олімпійські хроніки
Телешоу
LoungeNews
Телешоу
Lounge Time
Телешоу