Добре розважитися допоможе телеканал Сонце

Телеканал сонце не дарма має таку назву. Він 100-відсотково позитивний, бо на ньому на Вас чекає тільки розважальний контент, розрахований на сімейний перегляд. Тут знайдуть, що подивитися для себе, як малюки, так і школярі з дорослими.

Цікаві передачі на каналі Сонце

Майже всі діти в захваті від шоу «3, 2, 1 Нумо», яке веде Ненажера – улюблений ведучий дітлахів. Будь-яка промова волохатого синього монстра закінчується поїданням смаколиків. Любите дивитися різні ролики про дітей, тварин, випадки з ними, тоді до Вашої уваги «3х4 Найкумедніше домашнє відео». Як вирішуються різні проблеми за допомогою магії подивиться разом з дітьми в «Абі у школі летючих чаклунів».

Вам неодмінно сподобається дивовижне шоу «Америка має талант». На сонце тв Ви зможете переглянути онлайн всі останні сезони. Також варто уваги «Анатомія слави». З нього дізнаєтесь наскільки важким був шлях відомих людей до їх тріумфу.

Разом з малятами Вам сподобається спостерігати за пригодами полярного ведмедика, переглядаючи «Бернард». Про подорож двох друзів на ліжці-скакуні розкажіть мультфільм «Великі пригоди Берта й Ерні». Дивиться телеканал позитива сонце – завжди будете в доброму настрої.

Дивитись канал Сонце онлайн вже сьогодні

Дивіться Сонце online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Повний функціонал протягом 5 днів

Спробуйте Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати 5 днів безкоштовно Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.

Цікаві телепередачі на телеканалі Сонце

Перелік основних телепередач каналу Сонце

3, 2, 1 Нумо!
Телешоу
3х4. Найкумедніше домашнє відео
Телешоу
Абі у школі летючих чаклунів
Мультфільм
Америка має талант
Телешоу
Анатомія Слави
Телешоу
Бернард
Мультфільм
Великі пригоди Берта й Ерні
Мультфільм