Все про спорт на каналі xsport

Міжнародні та українські новини з футболу, хокею, баскетболу, онлайн трансляції різних змагань, коментарі спортивних експертів і вболівальників – все це чекає на Вас на телеканалі xsport. Також тут багато фото та відео репортажів зі спортивних майданчиків, тренувальних баз.

Які транслюються телепередачі на каналі

На телеканалі иксспорт дуже яскраво детально висвітлюються різні спортивні події. Чоловікам понад усе тут подобається дивиться «Смешанные єдиноборства. ММА». Також представники сильної статі в захваті від «Бойцовский клуб». Жінкам більше подобається на спорт онлайн «Зимние паралимпийские игры 2018». З них можна дізнатися про всі досягнення наших спортсменів на спортивних майданчиках. Для прихильників важких видів спорту тут транслюється «Тяжелая атлетика. Чемпионат Украины».

Представники підростаючого покоління полюбляють на х спорт дивитись телепередачу «Экстремальный спорт». В передачі розказуються всі новини з таких видів спорту: паркур, дайвінг, альпінізм та ін. Є ще на каналі xsport програма досить цікава для чоловіків «Наша рыбалка». З неї дізнаєтесь про відомих рибалок, рибні місця, яку та де краще ловити рибу. Іксспорт – телеканал для справжніх чоловіків.

Дивіться канал XSPORT онлайн вже сьогодні

Дивіться XSPORT online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

Цікаві телепередачі на телеканалі XSPORT

Перелік основних телепередач каналу XSPORT

Смешанные единоборства. MMA
Спорт
Бойцовский Клуб
Спорт
Зимние Паралимпийские игры 2018
Спорт
Тяжелая атлетика. Чемпионат Украины
Спорт
Экстремальный спорт
Спорт
Наша рыбалка
Спорт
До уваги користувачів!
Приносимо вибачення за незручності.
Мовлення даного телеканалу припинено.
Додаткова інформація за електронною адресою support@mediacast.tv