Цікавий розважальний канал – Zoom

На сучасному українському телевізійному просторі безліч різних каналів. Окремої уваги заслуговує zoom телеканал. Тут не тільки корисна інформація, а і багато інформаційних програм. Телебачення розраховане на глядачів різного віку. Його дивляться, як чоловіки, так і жінки.

Популярні шоу та програми каналу Зум

Телеканал zoom здатен задовольнити потреби усіх глядачів. Для тих, хто любить музику, тут є «Zoom music». Добре розважитися під час перегляду можна, дивлячись «Хі та Ха». Також рекомендується до перегляду «ТОП 20: зворотній відлік». На каналі періодично виходить «Вайп-аут», подивитися його можна онлайн. Також Вам може сподобатися «Американський наречений».

Канал, окрім перерахованого, транслює телесеріал «Три сестри». В ньому розповідається про пристрасть дівчат до музики. Ще один цікавий проект, заснований на позитиві та гуморі, «Штучки». В програмі на зоом «Правда життя» розповідається про різні професії. Цей проект неодмінно сподобається, як дорослим, так і дітям. Не знаєте, що ще подивитися розважального та цікавого на ящщь, тоді проведіть час за переглядом улюбленої програми українців – «Вечірній Київ». Це досить цікава передача про все що відбувається навкруги і не тільки.

Дивитись канал ZOOM онлайн вже сьогодні

Дивіться ZOOM online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

Тарифні плани

Classic

  • 28 телеканалів
  • 2 пристрої одночасно
  • 7 днів архіву телепередач
  •  Функція Timeshift

9,99 USD в місяць

99.99 USD в рік

Оформити підписку

Ultimate

  • 44 телеканали
  • 4 пристрої одночасно
  • 14 днів архіву телепередач
  •  Функція Timeshift

14,99 USD в місяць

149.99 USD в рік

Оформити підписку

Цікаві телепередачі на телеканалі ZOOM

Перелік основних телепередач каналу ZOOM

Zoom Music
Телешоу
Хі та Ха
Телешоу
Топ 20: Зворотній Відлік
Телешоу
Вайп-аут
Телешоу
Американський наречений
Телешоу
Три сестри
Телешоу
Штучки
Телешоу
Правда Життя
Телешоу
Вечірній Київ
Телешоу