Цікавий розважальний канал – Zoom

На сучасному українському телевізійному просторі безліч різних каналів. Окремої уваги заслуговує zoom телеканал. Тут не тільки корисна інформація, а і багато інформаційних програм. Телебачення розраховане на глядачів різного віку. Його дивляться, як чоловіки, так і жінки.

Популярні шоу та програми каналу Зум

Телеканал zoom здатен задовольнити потреби усіх глядачів. Для тих, хто любить музику, тут є «Zoom music». Добре розважитися під час перегляду можна, дивлячись «Хі та Ха». Також рекомендується до перегляду «ТОП 20: зворотній відлік». На каналі періодично виходить «Вайп-аут», подивитися його можна онлайн. Також Вам може сподобатися «Американський наречений».

Канал, окрім перерахованого, транслює телесеріал «Три сестри». В ньому розповідається про пристрасть дівчат до музики. Ще один цікавий проект, заснований на позитиві та гуморі, «Штучки». В програмі на зоом «Правда життя» розповідається про різні професії. Цей проект неодмінно сподобається, як дорослим, так і дітям. Не знаєте, що ще подивитися розважального та цікавого на ящщь, тоді проведіть час за переглядом улюбленої програми українців – «Вечірній Київ». Це досить цікава передача про все що відбувається навкруги і не тільки.

Дивитись канал ZOOM онлайн вже сьогодні

Дивіться ZOOM online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

14 днів Premiun доступу безкоштовно

Спробуйте Premiun пакет від Mediacast TV протягом 14 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

56 українських телеканалів в SD та HD якості

56 ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

Тарифні плани

Classic

  • 28 телеканалів
  • 2 пристрої одночасно
  • 7 днів архіву телепередач
  •  Функція Timeshift

9,99 USD в місяць

99.99 USD в рік

Оформити підписку

Ultimate

  • 44 телеканали
  • 4 пристрої одночасно
  • 14 днів архіву телепередач
  •  Функція Timeshift

14,99 USD в місяць

149.99 USD в рік

Оформити підписку

Цікаві телепередачі на телеканалі ZOOM

Перелік основних телепередач каналу ZOOM

Zoom Music
Телешоу
Хі та Ха
Телешоу
Топ 20: Зворотній Відлік
Телешоу
Вайп-аут
Телешоу
Американський наречений
Телешоу
Три сестри
Телешоу
Штучки
Телешоу
Правда Життя
Телешоу
Вечірній Київ
Телешоу