Безліч цікавого знайдете на Новому

Не знаєте що подивитися по телевізору, набридли однотипні програми? В нагоді стане новий канал онлайн. Це українське популярне телебачення позиціонує себе, як ТБ для сучасних, активних людей. Програми Нового каналу полюбляють люди різного віку.

Що пропонується цікавого

Новий канал – безліч різноманітних шоу. Вашу увагу точно приверне «Кохання на виживання». У цьому проекті закохані пари проходять перевірку почуттів різними випробуваннями. Якщо хочете дізнатися більше про інфраструктуру, наприклад, як працюють магазини, кафе, ресторани, тоді пропонуємо «Ревізор магазини». З нього Вам стане відомо, що не так у сучасних супермаркетах.

Новий канал онлайн дивитися можна цілодобово. Вас неодмінно зацікавить «Таємний агент», сподобаються «Аферисти в сітях». Завдяки їм Вас буде важко обдурити. Також приверне увагу телепрограма Нового каналу «Хто зверху?», де чоловіки та жінки щоразу змагаються за першість. “Зона ночі” розповість Вам про історію та культуру України, яку Ви навряд чи вивчали у школі. Також підвищеним попитом користується Novy channel за проект «Дешево та сердито»,який допоможе перевірити, чи справді “Скупий платить двічі”. Ви без проблем зможете знайти телепрограму Нового каналу на сьогодні.

Дивиться Novy – обирайте улюблені проекти та весело проводьте час.

Дивіться Новий канал онлайн вже сьогодні

Дивіться Новий канал online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.