Безліч цікавого знайдете на Новому

Не знаєте що подивитися по телевізору, набридли однотипні програми? В нагоді стане новий канал онлайн. Це українське популярне телебачення позиціонує себе, як ТБ для сучасних, активних людей. Програми Нового каналу полюбляють дівчатка і хлопчики до 30 років.

Що пропонується цікавого

Новий канал – безліч різноманітних шоу. Вашу увагу точно приверне «Від пацанки до панянки». На цьому проекті намагаються перевиховати дівчаток. Якщо хочете дізнатися більше про інфраструктуру, наприклад, як працюють магазини, кафе, ресторани, тоді пропонуємо «Ревізор магазини». З нього Вам стане відомо, що не так у сучасних супермаркетах.

Новий канал онлайн дивитися можна цілодобово. Вас неодмінно зацікавить «Таємний агент», сподобаються «Аферисти в сітях». Завдяки їм Вас буде важко обдурити. Також приверне увагу телепрограма нового каналу «Хто зверху?». Перевірити наскільки Ви можете вгадувати, вийде під час перегляду телепрограми нового каналу «Суперінтуіція». Також підвищеним попитом користується novy channel за проект «Дешево та сердито». Ви без проблем зможете знайти новий канал програму на сьогодні.

Дивиться Novy – обирайте улюблені проекти, весело проводьте час.

Дивіться Новий канал онлайн вже сьогодні

Дивіться Новий канал online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Повний функціонал протягом 5 днів

Спробуйте Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати 5 днів безкоштовно Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.

Цікаві телепередачі на Новому каналі

Перелік основних телепередач каналу 1+1 International

Від пацанки до панятни
Телешоу
Ревізор.
Телешоу
Таємний агент
Телешоу
Аферисти в сітях
Телешоу
Хто зверху?
Комедійне телешоу
Суперінтуіція
Телешоу
ВАР’ЯТИ ШОУ
Телешоу