Про всі проблеми наживо розповість 5-й канал

Про головні події в Україні та світі цікаво та всебічно розкаже 5 канал. Інформаційно-аналітичний телеканал транслюється 5 днів на тиждень, 24 години на добу. Тут варта уваги кожна телепередача. Ефір наповнено різними ток-шоу, трансляціями наживо, дискусіями з відомими політичними та суспільними діячами.

Ці програми заслуговують на особливу увагу

Якщо бажаєте бути в курсі всіх подій в світі та Україні, то варто подивитися  новини на П’ятому «Час новин». Про головні події, які мали місце протягом тижня розповість П’ятий канал в передачі «Час. Підсумки тижня». “Актуально: Економіка. Політика. Соціум” – це актуальна інформація щодня про історію, факти, цифри та особистості.

Також 5 канал онлайн періодично показує телепередачу «Машина часу». Під час ефіру перед Вами розкриють багато таємниць минулого задля кращого розуміння сучасного і майбутнього. Ще один проект вартий Вашої уваги – «Час: Громади» – що і які події відбуваються в регіонах. Дивіться періодично 5-й канал – будьте обізнані в усіх питаннях.

Дивіться 5 канал онлайн вже сьогодні

Дивіться 5 канал online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасноь.

Цікаві телепередачі на 5 каналі

Перелік основних телепередач 5 каналу