Телеканал ATR

Редакція висловила свою чітку і зрозумілу позицію, щодо ситуації в Криму і зобов’язалась транслювати правдиві новини та справжні історії, пов’язані з кримськотатарським народом. Відтак, неодноразово отримувала погрози від російської влади, яка, зрештою, припинила роботу сервера. За наказом Президента України Петра Порошенка життя ATR відродилось з центром у столиці. На каналі звучать українська, російська, кримськотатарська та турецька мови. Гасло телеканалу – «Про Схід для Заходу та про Захід для Сходу».

На сьогодні ATR представляє цілу низку передач та проектів, здебільшого, політичного характеру. Серед них:

«AQSAM» – розмови на політичні теми як глобального, так і локального характеру.

Кожен з таких ведучих як Муждабаєв, Мацарський, Скрипін, Бабченко запрошує до себе на розмову непересічних діячів політики, економіки, міжнародного права та ін. Дивіться у «PRIME», що з того вийшло.

«SABA» – важливі дискусії, обговорення суттєвих подій, ранкова музика та різноманітні гості створять тон дню.

«Zaman»  – інформаційна програма новин, що звучить кількома мовами.

Вони, як і ми, вважають, що Крим – це Україна!

Телеканал ATR онлайн

Дивіться ATR online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.