Телеканал Чернівецький Промінь

Про життя міста та його жителів, актуальні політичні новини можна дізнатись з інформаційно-аналітичних програм «Чернівці Сьогодні», «Діалоги», «Майдан».

Дискусійні теми про зарплати, субсидії, дороги, транспорт та інше дивіться у студії «Чия правда?».

Підсумки тижня транслює передача «Чорним по білому», яка викриває корупційні схеми, таємне життя та незаконні вчинки політиків, суддів, депутатів, урядовців.

Хочете «побувати» на Сесії Чернівецької міськради? Будь ласка! Телеканал надає таку можливість.

На відкриту розмову спонукає гостей студії Святослав Вишинський у програмі «Без емоцій». Дізнайтесь першими про актуальні події не тільки від політиків, але й письменників, журналістів, громадських активістів, музикантів, поетів.

До уваги глядачів представлені не тільки регіональні новини, але й всеукраїнського масштабу. Рубрика “Велика політика” спрямована на аналітику передвиборчих перегонів, політичних партій, обговорення держбюджету, реформ у міністерствах та інше.

Про головні події ексклюзивно, резонансно, чесно та безкомпромісно йдеться в авторській програмі «Відверто зі Світланою Поляк».

Також Ви знайдете свіжі новини із сфери спорту: регіональні, обласні, всеукраїнські чемпіонати з різних видів змагань; футбол, баскетбол, бокс, великий теніс, шахи, авто-, велоперегони – все, що душа забажає. Орієнтуймось на переможців! Бо у здоровому тілі – здоровий дух.

Творці телеканалу закликають: «Дізнавайтесь, розмірковуйте та діліться з друзями!».

Телеканал Чернівецький Промінь HD онлайн

Дивіться Чернівецький Промінь HD online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.