Телеканал Чорноморська ТРК

За роки свого існування компанія створила понад 130 програм власного виробництва різних напрямків: розважальні, пізнавальні, інформаційно-аналітичні, культурологічні, дитячі та інші. Телепередачі каналу ТРК ставали неодноразовими призерами на міжнародних та всеукраїнських конкурсах. Важливо, що і до нині телеканал створює продукцію для українців у Криму.

На сьогодні, коли в країні який рік точиться війна, «Чорноморська телерадіокомпанія» проявила свій патріотизм і заявила про свою відповідальність в інформаційній боротьбі за кримчан. Україна повинна відновити свою цілісність і ця позиція принципова.

Місія каналу донести жителям Криму правду про події в країні, підтримати їх в складний період окупації. Друге, не менш важливе завдання інформування всіх громадян України про події в окупованому Криму.

Варто переглянути:

«Новини. Інформаційна служба Чорноморки» – тільки актуальні новини з України та окупованого Криму.

«Можливо все» – про реформи, транспорт, екологію, бізнес, історію, культуру та Європу. Куди і з чим йдемо. Дивіться у програмі.

«Питання національної безпеки» – говорять про війну з Росією, недотримання міжнародних угод, економічні санкції, питання безпеки громадян та найближче майбутнє нашої країни.

«Важливо PRO» – програма на різні важливі теми: війна і мир, здоров’я та культурний розвиток, мовні питання та ситуація у прифронтових зонах.

Будьте разом з Україною!

Телеканал Чорноморська ТРК онлайн

Дивіться Чорноморська ТРК online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.