Телеканал Настоящее Время HD

Перелік програм включає:

«Главное» — програма про підсумки дня,

«Америка»,

«Азія».

Також новини транслюються щогодини, включаючи нічні випуски як підсумок дня, що минув. Окрім потужного пласту новин, телеканал володіє великою базою документальних фільмів про Україну, Росію, колишній СРСР та ін. Високий рівень цифрових та інтерактивних технологій дозволяють спілкуватись із глядачами онлайн за допомогою соціальних мереж.

«Ми робимо яскраві відео, розповідаємо про важливі новини, готуємо цікаві репортажі і передачі. Кожен день ми робимо дайджест про все, що потрібно знати, а також перетворюємо цифри в зрозумілі історії» — стверджує керівництво телеканалу.

Їхня мета полягає у пропагуванні демократичних цінностей та забезпеченні об’єктивної інформації. Для цього створені великі платформи для обміну думками, новини подаються без цензури, кожен журналіст несе відповідальність за сказане.

«Настоящее время» мовить 24 години на добу. Головний офіс знаходиться у Чехії, а саме у Празі. Журналісти телеканалу працюють по усьому світу.

Телеканал Настоящее Время HD онлайн

Дивіться Настоящее Время HD online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Повний функціонал протягом 5 днів

Спробуйте Mediacast протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати 5 днів безкоштовно Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.