Поділяй український погляд на світ разом з «Еспресо TV»

«Еспресо» — український телевізійний канал та інтернет-портал. Орієнтується тільки на найактуальніші події в Україні та світі. Гасло каналу: «Дізнайся сьогодні те, про що говоритимуть завтра».

Компанія позиціонує себе як інформаційний медійний бренд. Користується особливою популярністю їхній інноваційний мобільний додаток. Тут подають новини з точки зору не особистих зацікавлень, а з позиції інтересів України.

Цікавою є історія становлення та популярності «Еспресо». Цей канал розпочав свою діяльність за часів Майдану. Саме він проводив цілодобові трансляції з місця подій: від мирних протестів і до кровопролиття. Саме завдяки відважним журналістам «Еспресо TV» світ побачив всю жорстокість колишньої влади.

На сьогодні телеканал має попит серед українців у світі, а інформаційний портал займає перші місця серед українських мережевих ресурсів, присвячених новинам.

Частими гостями студії телеканалу стають експерти з різних сфер, які разом з ведучими обмірковують складні питання економічного, політичного, суспільного життя країни.

Сайт каналу наповнений численними інтерв’ю, аналітичними статтями професіоналів своєї справи та тих, на кого орієнтується суспільство.

Програми власного виробництва:

  • «Студія Захід»
  • «Княжицький»
  • «Скандали тижня»
  • «Вартові Еспресо»
  • «Політклуб Віталія Портникова»

Дивіться канал Еспресо онлайн вже сьогодні

Дивіться Еспресо online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

 60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.