Поділяй український погляд на світ разом з «Еспресо TV»

«Еспресо» — український телевізійний канал та інтернет-портал. Орієнтується тільки на найактуальніші події в Україні та світі. Гасло каналу: «Дізнайся сьогодні те, про що говоритимуть завтра».

Компанія позиціонує себе як інформаційний медійний бренд. Користується особливою популярністю їхній інноваційний мобільний додаток. Тут подають новини з точки зору не особистих зацікавлень, а з позиції інтересів України.

Цікавою є історія становлення та популярності «Еспресо». Цей канал розпочав свою діяльність за часів Майдану. Саме він проводив цілодобові трансляції з місця подій: від мирних протестів і до кровопролиття. Саме завдяки відважним журналістам «Еспресо TV» світ побачив всю жорстокість колишньої влади.

На сьогодні телеканал має попит серед українців у світі, а інформаційний портал займає перші місця серед українських мережевих ресурсів, присвячених новинам.

Частими гостями студії телеканалу стають експерти з різних сфер, які разом з ведучими обмірковують складні питання економічного, політичного, суспільного життя країни.

Сайт каналу наповнений численними інтерв’ю, аналітичними статтями професіоналів своєї справи та тих, на кого орієнтується суспільство.

Програми власного виробництва:

  • «Студія Захід»
  • «Княжицький»
  • «Скандали тижня»
  • «Вартові Еспресо»
  • «Політклуб Віталія Портникова»

Дивіться канал Еспресо онлайн вже сьогодні

Дивіться Еспресо online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

14 днів Premiun доступу безкоштовно

Спробуйте Premiun пакет від Mediacast TV протягом 14 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

56 українських телеканалів в SD та HD якості

56 ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.