Найважливіші та найактуальніші події чекають на Вас на Еспресо

Більшість українців люблять дивитися новини саме на еспресо, адже на цьому каналі висвітлюються всі події, що відбуваються в Україні. Представники телеканалу уважно слідкують за тим, щоб в ефірі було все свіже, найактуальніше. Тут тільки такі передачі, що варті уваги.

Які програми є в ефірі

Канал еспресо показує безліч цікавих інформаційно-політичних передач власного виробництва. Серед них варто подивитися «Студія Захід». Під час ефіру обговорюються питання, що наболіли. Про все, що відбулося в країні розповість «Вартові еспресо». Новини на еспресо зі світу шоу-бізнесу та культури можна дізнатися з «Культ: експрес з Марією Бурмакою». В студії «Скандали тижня» ведучі обговорять найгарячіші ситуації, що мали місце в Україні». Дізнатися все, що вас цікавить в політичному житті країни можна з програми «Про політику». Також варто подивитися «Досьє з Сергієм Руденком». Ведучий разом з різними політичними діячами обговорює в студії все, що особливо хвилює сьогодні українців. Кожен раз до телеканалу приходять нові гості, тому варто дивитися цю телепередачу періодично. Так Ви будете в курсі всіх подій в Україні.

Дивіться канал Еспресо онлайн вже сьогодні

Дивіться Еспресо online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

Цікаві телепередачі на Еспресо

Перелік основних телепередач каналу Еспресо

Студія Захід
Телешоу
Вартові Еспресо
Телешоу
Культ: Експрес з Марією Бурмакою
Телешоу
Поліцейська хвиля
Телешоу
Скандали тижня
Телешоу
Про політику
Телешоу
Досьє з Сергієм Руденком
Телешоу