Найважливіші та найактуальніші події чекають на Вас на Еспресо

Більшість українців люблять дивитися новини саме на еспресо, адже на цьому каналі висвітлюються всі події, що відбуваються в Україні. Представники телеканалу уважно слідкують за тим, щоб в ефірі було все свіже, найактуальніше. Тут тільки такі передачі, що варті уваги.

Які програми є в ефірі

Канал еспресо показує безліч цікавих інформаційно-політичних передач власного виробництва. Серед них варто подивитися «Студія Захід». Під час ефіру обговорюються питання, що наболіли. Про все, що відбулося в країні розповість «Вартові еспресо». Новини на еспресо зі світу шоу-бізнесу та культури можна дізнатися з «Культ: експрес з Марією Бурмакою». В студії «Скандали тижня» ведучі обговорять найгарячіші ситуації, що мали місце в Україні». Дізнатися все, що вас цікавить в політичному житті країни можна з програми «Про політику». Також варто подивитися «Досьє з Сергієм Руденком». Ведучий разом з різними політичними діячами обговорює в студії все, що особливо хвилює сьогодні українців. Кожен раз до телеканалу приходять нові гості, тому варто дивитися цю телепередачу періодично. Так Ви будете в курсі всіх подій в Україні.

Дивіться канал Еспресо онлайн вже сьогодні

Дивіться Еспресо online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Дивіться абсолютно безкоштовно

Створіть власний обліковий запис та переглядайте 15 телеканалів та 10 радіо станцій без жодних обмежень. Вам доступний перегляд на одному пристрої одночасно, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати безкоштовний доступ Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.

Цікаві телепередачі на Еспресо

Перелік основних телепередач каналу Еспресо

Студія Захід
Телешоу
Вартові Еспресо
Телешоу
Культ: Експрес з Марією Бурмакою
Телешоу
Поліцейська хвиля
Телешоу
Скандали тижня
Телешоу
Про політику
Телешоу
Досьє з Сергієм Руденком
Телешоу