Телеканал Фауна відриє Вам всі таємниці природи нашої планети

Мабуть, кожен з нас погодиться, що природа – унікальна та неповторна. Її могутність вражає, зачаровує, а іноді й лякає. Скільки незвіданого ще у цьому світі? Скільки різноманітних живих організмів населяють нашу планету? Що нас всіх поєднує? Гасло каналу – «Один дім для всіх». Тут Ви знайдете цикл передач про птахів, дізнаєтесь, чому ластівки щоразу повертаються до рідних домівок з теплих країв. Розкажуть про маленьких комах і про великих слонів, про особливості дикої природи та про добре знайомих нам світських тварин. Цікавою та корисною є рубрика «Ветеринарні поради», де лікар ділиться своїм досвідом догляду за нашими хвостатими друзями. А чи цікаво Вам, яким домашнім тваринам надають перевагу зірки? Тоді вмикайте програму «Зіркові улюбленці»! Яка ж красива природа України! Тут і степи, і гори, і моря. Про великі державні заповідники  та національні парки нашої країни розповість ведучий Ростислав Юнак в однойменній телепередачі. А ось чарівна Олена Новікова проведе екскурсію найбільшими зоопарками країни. Коні…одні з найблагородніших істот на нашій планеті. Їхня статура, швидкість та волелюбність закохують раз і назавжди. У кінний світ глядача проведе Ксенія Мартинова. Можливо, саме Вас ця програма надихне на нові звершення.

Також до Вашої уваги:

  • «Секретні файли. Світ тварин»
  • «Життя серед життя»
  • «Живе багатство України»
  • «Прогулянка дикою природою»
  • «Магія природи»
  • «Ведмежата-мандрівники»
  • «Слідами тварин»
  • «Дике життя»
  • «Перехрестя живої природи»

Трансляції ведуться українською та російською мовами цілодобово.

Дивіться канал Фауна онлайн вже сьогодні

Дивіться Фауна online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

До уваги користувачів!
Приносимо вибачення за незручності.
Мовлення даного телеканалу припинено 31.12.2019.
Додаткова інформація за електронною адресою support@mediacast.tv