Для молодих чоловіків, сімей з дітьми – ICTV

Телеканал ictv з’явився на українському телевізійному просторі давно. У нього одразу знайшлося безліч прихильників. Телеканал ictv не перестає розвиватися і сьогодні, намагається йти в ногу з часом, показувати глядацькій аудиторії найактуальніші програми. Перекладається їств – я дивлюсь тв.

Програми які дивляться українці

Безумовно люди хочуть бути в курсі подій, тому дивляться новини істv сьогодні. Передача ictv fakty періодично виходить в ефір. Після перегляду новин можна розвантажити себе наступною серією детективного серіалу «Розтин покаже». Також заслуговує на увагу на ictv Ukraine «Ранок у великому місті». Посміятися можна разом із героями гумористичного скетч-шоу “На трьох”. Проект “Секретний фронт” розкаже про маловідомі факти та технології, якими українці могли б пишатися.

Хочете бути обізнані в політичній ситуації в країні, тоді дивіться «Свобода слова» або «Факти тижня. 100 хвилин з Оксаною Соколовою». Про серйозні випадки, що, де, коли трапилося розкажуть кримінальні новости на ictv «Надзвичайні новини». Також на ictv онлайн можна дивитися цікавий проект «Більше, ніж правда». Що, коли виходить в ефір підкаже програма телепередач ictv.

Телеканал постійно знаходить тих, хто готовий говорити і знає, що сказати. Ці люди знають іноді дуже багато. Дізнатися, які методи використовують щоб впливати на натовп можна з програми «Антізомбі». Кожен вечір, щоб знати що, де трапилося за добу варто переглянути факти ictv онлайн сьогодні.

Дивіться канал ICTV онлайн вже сьогодні

Дивіться ICTV online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.