Для молодих чоловіків, сімей з дітьми – ICTV

Телеканал ictv з’явився на українському телевізійному просторі давно. У нього одразу знайшлося безліч прихильників. Телеканал ictv не перестає розвиватися і сьогодні, намагається йти в ногу з часом, показувати глядацькій аудиторії найактуальніші програми. Перекладається їств – я дивлюсь тв.

Програми які дивляться українці

Безумовно всі громадяни хочуть бути в курсі подій, тому дивляться новини істv сьогодні. Передача ictv fakty періодично виходить в ефір. Після того, як за сьогодні та новини ictv за вчера подивитесь можна переглянути наступну серію «Менталіст». Також заслуговує на увагу на ictv ukraine «Ранок у великому місті». Досить цікава програма айсітіві на сьогодні «На трьох». Вона заснована на різних життєвих ситуаціях.

Хочете бути обізнані в політичній ситуації в країні, тоді дивіться «Свобода слова» або «Факти тижня. 100 хвилин з Оксаною Соколовою». Про серйозні випадки, що, де, коли трапилося розкажуть кримінальні новости на ictv «Надзвичайні новини». Також на иств онлайн можна дивитися цікавий проект «Більше, ніж правда». Що, коли виходить в ефір підкаже програма телепередач ictv.

Телеканал постійно знаходить тих, хто готовий говорити і знає, що сказати. Ці люди знають іноді дуже багато. Хочете теж бути обізнані, то дивіться «Інсайдер». Дізнатися, які методи використовують щоб впливати на натовп можна з програми «Антізомбі». Кожен вечір, щоб знати що, де трапилося за добу варто переглянути факти ictv онлайн сьогодні.

Дивіться канал ICTV онлайн вже сьогодні

Дивіться ICTV online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Повний функціонал протягом 5 днів

Спробуйте Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати 5 днів безкоштовно Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.

Цікаві телепередачі на ICTV

Перелік основних телепередач каналу ICTV

Менталіст
Телесеріал
РАНОК У ВЕЛИКОМУ МІСТІ
Ранкове шоу
НА ТРЬОХ
Гумористичне скетч-шоу
СВОБОДА СЛОВА
Політичне ток-шоу
ФАКТИ ТИЖНЯ. 100 ХВИЛИН З ОКСАНОЮ СОКОЛОВОЮ
Новини тижня
НАДЗВИЧАЙНІ НОВИНИ
Телепрограма
БІЛЬШЕ НІЖ ПРАВДА
Проекту журналістських розслідувань
ІНСАЙДЕР
Масштабні розслідування
АНТИЗОМБІ
Телепередача