Телеканал Lâle

Канал займається створенням якісного, культурно-пізнавального медійного продукту. Адже основна цільова аудиторія – це діти, а вони як ніхто потребують уваги та турботи. Мета каналу – формувати здорове, соціально-свідоме та мисляче покоління. Усі програми телеканалу націлені на всебічний розвиток дітей та зацікавлення історією, мовою, культурою всіх національностей Криму та України. Політика телеканалу сприяє підвищенню толерантності між людьми різних регіонів, конфесій, націй. Саме тому програми виходять українською, російською та кримськотатарською мовами.

Ефір каналу складають якісні анімаційні мультфільми, кращі зразки вітчизняної та світової мультиплікації, музичні, кулінарні програми, казки, фільми для дітей. Керівництво «Lâle» пропагує відібрану та нетоксичну інформацію, яка не повинна чинити шкідливого впливу на несформовану дитячу психіку. Саме тому проводиться ретельний відбір для усього наповнення ефіру. Батьки можуть бути певні, їхня дитина знаходиться в інформаційний безпеці.

Телеканал Lâle онлайн

Дивіться Lâle online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.