Вітаємо Вас на території жінок!

Тут красиво, модно, цікаво та естетично. Усі телепередачі спрямовані на всебічний розвиток жінки, формування її як особистості. Популярні фільми, серіали та програми власного виробництва додадуть фарб у повсякденне життя і гарантовано забезпечать чудовий настрій.

Серед популярних програм:

«Життя прекрасне» — дізнайся більше про видатних людей, познайомся з життям різних народів і ти зрозумієш, що життя таки прекрасне.

«Будьте здорові» — програма присвячена найціннішому, що у нас є – здоров’ю. Тут розвіють міфи, яким Ви вірили і запропонують лікування, яке діє. А ще Ви почуєте корисні поради про здоровий спосіб життя. Занотуєте?

«Оздоровча гімнастика» — якщо сидяча робота дається взнаки, болить спина, турбують головні болі, варикоз та інше – найперше зверніться до лікаря. А вже потім вмикайте програму, в якій ведуча покаже низку гімнастичних вправ. Не лінуйтесь і будьте здоровими!

«Fashion-хвилинка» – мода – це завжди красиво та показово. Тут Ви побачите останні тенденції моди, почуєте поради експертів щодо актуального сезону. Чиї колекції зірвали шквал аплодисментів, а хто залишився у затінку модних показів – дивіться у програмі «Fashion-хвилинка».

«Nostalgie» – музика, яка об’єднала мільйони. Тут лунають мелодії, починаючи від 70-х. Це пісні вільних та сильних людей. Під них закохувались, з їхньою допомогою самовиражались. А у Вас є улюблена мелодія?

«Music show» – від блюзу до року. Згадайте хіти минулого разом з нами. Бо ми в курсі, під яку музику ти танцювала.

Разом з «Milady Television» здійсни подорож у світ справжнього жіночого щастя, гармонії та неперевершеності!  

Телеканал Milady Television онлайн

Дивіться Milady Television online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.