Телеканал #Наше Music

У програмі телеканалу:

Прем’єри нових кліпів;

#НАШа щотижнева 10-ка топ-синглів;

#НАШ хіт-парад та ексклюзивні прем’єри від українських зірок!

Безперервний контент якісної української музики. Золоті хіти, які співала вся Україна. Також канал робить анонси концертів українських артистів та відкриває нові імена. Тут можна дізнатись багато нового про українську культуру, музику, неймовірні та магнетичні народні пісні. Україна – це колиска народної пісні, земля, що зродила великих представників національного мистецтва, де завжди вирує багате на яскраві події культурно-мистецьке життя. «#НАШЕ MUSIC» транслює щорічний всеукраїнський народно-пісенний фестиваль «Галицький шлягер», масштабний Національний телепроект «Українська пісня». Відомо, що українці — найспівучіша нація у світі. На весь світ пролунала українська пісня з уст Соломії Крушельницької, Квітки Цісик, Руслани, Славка Вакарчука, а пісня «Щедрик» (Ukrainian Call Carol, Ukrainian Carol of the Bells) Миколи Леонтовича стала одним із символів Різдва для мільйонів людей.

Телеканал запевняє: «#НАШОЇ МУЗИКИ Є ЗНАЧНО БІЛЬШЕ, НІЖ ТИ СОБІ УЯВЛЯЄШ!». Вмикайте, не зволікайте!

Телеканал #Наше Music онлайн

Дивіться #Наше online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

До уваги користувачів!
Приносимо вибачення за незручності.
Мовлення даного телеканалу припинено 31.12.2019.
Додаткова інформація за електронною адресою support@mediacast.tv