Телеканал #Наше

Канал намагається всіляко сприяти поширенню питомо українських традицій, мистецтва та культури; інтеграції нашої країни у єдиний світовий простір культури.

Вашій увазі представлені кращі зразки класичної та народної музики, поезії, українські ансамблі та колективи, визнані усім світом. Не оминіть галерею загадок, приказок, байок, легенд, казок. Обов’язково познайомтесь із творчістю українських художників та народних майстрів різних ремесел. Величезна база програм власного виробництва продемонструє все різнобарв’я традицій та звичаїв України.

На це варто подивитись:

«#НАША Пісня» — саме українська пісня здатна торкнутись потаємних глибин душі. Чого варті народні пісні! Згадаймо також творчість Назарія Яремчука, Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Квітки Цісик – безперечно геніальних особистостей, які прославили нашу країну. Вмикайте, слухайте, насолоджуйтесь!

«#НАШЕ: Музика» — у програмі прем’єри нових кліпів, давно знані хіти, гучні історії українського шоу-бізнесу та багато інших новин.

«Гороскоп по-НАШОМУ» — неймовірна ведуча Інночка знає все, що зірочки напророчать! НАШ гороскоп підкаже що робити, як роботи, де і з ким.

«#НАШІ звичаї та традиції» — про українську духовну спадщину, її багатство та невмирущість. Про українські звичаї і традиції розкажуть в одноіменній програмі.

«#НАШЕ Мистецтво» — Україна багата на таланти. Ніщо чуттєве, естетичне, духовне та справжнє нам не чуже. Відтак, українцям притаманний гострий розум та глибока душа. Саме тому здавна наші предки вміли виражати себе у піснях, музиці, танцях, образотворчому мистецтві та інших видах народної творчості. Бо коли багата душа, багата й історія.

Телеканал #Наше онлайн

Дивіться #Наше online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

До уваги користувачів!
Приносимо вибачення за незручності.
Мовлення даного телеканалу припинено 31.12.2019.
Додаткова інформація за електронною адресою support@mediacast.tv