Цікаві програми на NavigatorTV

До Твоєї уваги ми пропонуємо короткометражне кіно та повертаємо йому належне значення у кінематографі, яке дає змогу не тільки розважитися, а й допоможе збагатитися духовно. Також Ти зможеш побачити документальне кіно, яке дозволить нам усім пізнавати нові факти і розвиватися інтелектуально. Ніяк не обійтися без моральної сторони, якій допоможе соціальна публіцистика, благодійні проекти та допомога усім, адже наша країна – Земля.
Долучаємо до співпраці найцікавіші, на думку нашої команди, інтернет-проекти, влогерів і талановитих авторів якісного контенту!
І, звичайно ж, наша команда не стоїть осторонь та постійно працює над матеріалом власного виробництва із своєю «ізюминкою», інколи з «перчинкою». Тому будь готовий завжди побачити щось новеньке від нас.
Не забуваємо про наше майбутнє, наші надії та пропонуємо контент і для наймолодших глядачів.
Головна задача нашого контенту – це розважати, розвивати, розслабляти і не надокучати!
Геть агресивні новини, безглузді дискусії та набридливі передачі! Привіт креатив, нові ідеї та здоровий глузд!

Дивіться канал NavigatorTV онлайн вже сьогодні

Дивіться NavigatorTV online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.