Телеканал NLO TV 2

Найцікавіше:

«Мамахохотала-шоу» — унікальна програма, пронизана відбірним гумором та українською популярною музикою.

«Роздовбаї» — ці ведучі точно здивують Вас своїми експериментами! А ще, вони розкажуть про такі професії, яких Ви зроду не чули. Нудно точно не буде.

«Чистоплюї» — ці диваки точно забезпечать Вам настрій. Не вірите? Вмикайте і переконайтесь.

«Пападос-шоу» — усім подобаються веселі розіграші. Це завжди кумедно, а інколи – нервово. Гляди, можливо саме ти станеш героєм ефіру.

«Американський чекін» – реальні пацани покажуть реальну Америку. За час зйомки команда зібрала цілу галерею красивих місць – від відомих на весь світ до тих, про які ви навіть не чули. Гайда у віртуальну подорож Сполученими Штатами!

«Оттак Мастак» — а чи перевіряли Ви коли-небуть якісь лайфхаки, чи народні приказки? Бо ведучі програми на цьому з’їли зуби. Вони знають, як миттєво охолодити воду і дослідили, чи стає кобилі легше, якщо баба з воза.

«Відчайдухи» — відомо, що заради грошей можна піти на деякі жертви. На молодих відчайдушних людей чекають смішні та часом божевільні випробування. Чи погодяться вони боротись за головний приз?

«Люмпен шоу» — життя – ще той театр. Проте, чомусь частіше на авансцену виходять клоуни. Володимир Петров діляться з глядачами своїми думками про абсурдні ситуації, вчинки відомих людей. У гостьовому кріслі студії побувають політики, урядовці, впливові люди, яким є що сказати.

Будь яскравим та вмикай «NLO 2»!

Телеканал NLO TV 2 онлайн

Дивіться NLO TV 2 online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.