Цікаві програми на SKRYPIN.UA

SKRYPIN UA – це неординарні особистості, неоднозначні історичні події та постаті, правові оцінки та незалежні думки. Особливістю є те, що ви можете телефонувати в ефір через додатки і теж приймати участь у програмах, обговорювати ті питання, які для вас актуальні.

Що можна подивитися на каналі

Глядачами гарно сприймається передача “16+” за участю відомих особистостей сучасності, які в діалозі з ведучим торкаються найбільш захопливих моментів їх життя.

В програмі “Гості” мова йде про проекти неординарних українців, які заслуговують на повагу своєю активною діяльністю та прагненням змінити нашу країну на краще.

PRIME:SKRYPIN – аналітична програма засновника проекту, в якій щораз обговорюється нова резонансна тема українського політикуму з гостем студії, експертом.

У “Шо?У Бізнес” ведучі прискіпливо з юридичної точки зору розглядають шоубізнесові проблеми, популярні теми та скандальні історії.

Історична передача “Історія з м’ясом” – це абсолютно незвичне подання нашої історії, те чого ми не знали, чи знали зовсім по-іншому. 

Про культурні події та новини в житті України і світу розповідає “Box&Office”.

Оригінальний формат має проект “П’ятничний день” – це мовлення неповний ефірний день з 15 години, в якому представлені кулінарні, пізнавальні передачі з гостями в студії, а також з трансляцією фільмів.

Кожен знайде для себе тут щось цікаве, незнане та обурливе! Не вірите? Перевірте!

Дивіться канал SKRYPIN.UA онлайн вже сьогодні

Дивіться SKRYPIN.UA online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.