Цікаві програми на СТБ

Більшість людей сьогодні відмовляється дивитися телевізор, проводячи довгі години за ноутбуками і ПК, а даремно. Телебачення здатне показати багато чого цікавого. Підтвердженням цих слів стане стб онлайн.

Які проекти на СТБ користуються попитом

СТБ – універсальний канал, який зумів привернути увагу, як молоді, так і більш старших людей. Багато прихильників збирає у екранів телепрограма стб «Світами та скарбами». На stb online зможете подивиться «Євробачення 2018». З нього дізнаєтесь багато цікавого про конкурс. Якщо Ви полюбляєте різні шоу, то програма стб «Наречена для тата» – саме Ваша.

Дізнатися більше про своє тіло, різні хвороби, їх наслідки зможете з програми на стб «Я соромлюсь свого тіла». Прихильникам кулінарних шоу пропонується «Майстершеф». Дівчата віком 18 і старше в захваті від «Холостяк». В напруженні від першої до останньої хвилини Ви будете під час перегляду «Битви екстрасенсів». Також рекомендуємо «Все буде смачно» та «Все буде добре». Знайомство з талановитими вокалістами на Вас чекає у проекті «Ікс фактор».

Окрім перерахованого, зможете тут подивитися новини. Вікна стб виходять в ефір часто. Періодично влаштовує стб прямий ефір. Дізнатися, які фільми, серіали, передачі будуть транслювати допоможе програма стб на сьогодні. З такими телепроектами, які пропонує даний канал, вам не прийдеться нудьгувати.

Дивіться канал СТБ онлайн вже сьогодні

Дивіться СТБ online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Повний функціонал протягом 5 днів

Спробуйте Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати 5 днів безкоштовно Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.

Цікаві телепередачі на СТБ

Перелік основних телепередач каналу СТБ

Світами та скарбами
Пригодницьке телешоу
Євробачення 2018
Музичні події
Наречена для тата
Телешоу
Я соромлюсь свого тіла
Телешоу
Майстершеф
Телешоу
Холостяк
Телешоу
Слідство ведуть екстрасенси
Телешоу
Битва екстрасенсів
Телешоу
Все буде смачно
Телешоу
Все буде добре
Телешоу
Ікс фактор
Телешоу