Цікаві програми на СТБ

Більшість людей сьогодні відмовляється дивитися телевізор, проводячи довгі години за ноутбуками і ПК, а даремно. Телебачення здатне показати багато чого цікавого. Підтвердженням цих слів стане стб онлайн.

Які проекти на СТБ користуються попитом

СТБ – універсальний канал, який зумів привернути увагу глядачів різного віку. Багато прихильників збирає у екранів телесеріал СТБ «Коли ми вдома». Якщо Ви полюбляєте різні шоу, то проект «Хата на тата» – саме Ваш.

Дізнатися більше про своє тіло, різні хвороби, їх наслідки зможете з програми на СТБ «Я соромлюсь свого тіла». Прихильникам кулінарних шоу пропонується «МастерШеф». Дівчата віком від 18 в захваті від «Холостяк». В напруженні від першої до останньої хвилини Ви будете під час перегляду «Слідство ведуть екстрасенси». Знайомство з талановитими вокалістами на Вас чекає у проекті «Ікс фактор».

Окрім перерахованого, зможете тут подивитися новини. Вікна СТБ виходять в ефір часто. Періодично влаштовує СТБ прямий ефір. Дізнатися, які фільми, серіали, передачі будуть транслювати допоможе програма СТБ на сьогодні. З такими телепроектами, які пропонує даний канал, вам не прийдеться нудьгувати.

Дивіться канал СТБ онлайн вже сьогодні

Дивіться СТБ online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

14 днів Premiun доступу безкоштовно

Спробуйте Premiun пакет від Mediacast TV протягом 14 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

56 українських телеканалів в SD та HD якості

56 ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.