Цікаві програми на СТБ

Більшість людей сьогодні відмовляється дивитися телевізор, проводячи довгі години за ноутбуками і ПК, а даремно. Телебачення здатне показати багато чого цікавого. Підтвердженням цих слів стане стб онлайн.

Які проекти на СТБ користуються попитом

СТБ – універсальний канал, який зумів привернути увагу глядачів різного віку. Багато прихильників збирає у екранів телесеріал СТБ «Коли ми вдома». Якщо Ви полюбляєте різні шоу, то проект «Хата на тата» – саме Ваш.

Дізнатися більше про своє тіло, різні хвороби, їх наслідки зможете з програми на СТБ «Я соромлюсь свого тіла». Прихильникам кулінарних шоу пропонується «МастерШеф». Дівчата віком від 18 в захваті від «Холостяк». В напруженні від першої до останньої хвилини Ви будете під час перегляду «Слідство ведуть екстрасенси». Знайомство з талановитими вокалістами на Вас чекає у проекті «Ікс фактор».

Окрім перерахованого, зможете тут подивитися новини. Вікна СТБ виходять в ефір часто. Періодично влаштовує СТБ прямий ефір. Дізнатися, які фільми, серіали, передачі будуть транслювати допоможе програма СТБ на сьогодні. З такими телепроектами, які пропонує даний канал, вам не прийдеться нудьгувати.

Дивіться канал СТБ онлайн вже сьогодні

Дивіться СТБ online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.