Для шанувальників риболовлі, полювання – «Трофей»

Телеканал Трофей з’явився на телевізійному українському просторі зовсім нещодавно, але одразу у нього виросла армія прихильників. Переважно це чоловіки, яким виповнилось більше ніж 35 років, яких цікавить полювання та риболовля. На цьому телеканалі є все, що їх душі потрібно: рибалка, рецепти смачної їжі, секрети мисливства та ін.

Якими передачами заповнено ефір

Попри те, що канал має назву трофей, на ньому показують не лише про полювання, але основні програми зв’язані саме з мисливством. Наприклад, «Календар Мисливця». Досить цікавий проект, що транслює телеканал трофей « Турнир Iron fish». З якими вудками, сітками, садками, гачками краще всього ходити на риболовлю підкажуть на трофей рибалка під час програми « Проверенные снасти с Дмитрием Корзенковым». Багато чоловіків люблять дивитися «Рыбалка в стиле «Олд скул». Також їм цікава риболовля у передачі «Городская рыбалка».

Мисливцям найбільш всього подобається «Оружейная школа». Також варто дивитися фільми про полювання та «Трофейная охота». Щоб могли приготувати все, що спіймалося або було підстрелене в польових умовах, дивіться «Готовим на природе». Про те, кого, де, як можна зловити розкаже «Ихтиофауна».

Дивіться канал Трофей онлайн вже сьогодні

Дивіться Трофей online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Повний функціонал протягом 5 днів

Спробуйте Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати 5 днів безкоштовно Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.

Цікаві телепередачі на телеканалі Трофей

Перелік основних телепередач каналу Трофей

Календар мисливця
Телешоу
Турнир “IRON FISH”
Телешоу
Проверенные снасти с Дмитрием Корзенковым
Телешоу
Рыбалка в стиле “Олд Скул”
Телешоу
Городская рыбалка
Телешоу
Оружейная школа
Телешоу
Трофейная охота
Телешоу
Готовим на природе
Телешоу
Ихтиофауна
Телешоу