Для шанувальників риболовлі, полювання – «Трофей»

Телеканал Трофей з’явився на телевізійному українському просторі зовсім нещодавно, але одразу у нього виросла армія прихильників. Переважно це чоловіки, яким виповнилось більше ніж 35 років, яких цікавить полювання та риболовля. На цьому телеканалі є все, що їх душі потрібно: рибалка, рецепти смачної їжі, секрети мисливства та ін.

Якими передачами заповнено ефір

Попри те, що канал має назву трофей, на ньому показують не лише про полювання, але основні програми зв’язані саме з мисливством. Наприклад, «Календар Мисливця». Досить цікавий проект, що транслює телеканал трофей « Турнир Iron fish». З якими вудками, сітками, садками, гачками краще всього ходити на риболовлю підкажуть на трофей рибалка під час програми « Проверенные снасти с Дмитрием Корзенковым». Багато чоловіків люблять дивитися «Рыбалка в стиле «Олд скул». Також їм цікава риболовля у передачі «Городская рыбалка».

Мисливцям найбільш всього подобається «Оружейная школа». Також варто дивитися фільми про полювання та «Трофейная охота». Щоб могли приготувати все, що спіймалося або було підстрелене в польових умовах, дивіться «Готовим на природе». Про те, кого, де, як можна зловити розкаже «Ихтиофауна».

Дивіться канал Трофей онлайн вже сьогодні

Дивіться Трофей online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

67 українських телеканалів в SD та HD якості

60 ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

Цікаві телепередачі на телеканалі Трофей

Перелік основних телепередач каналу Трофей

Календар мисливця
Телешоу
Турнир “IRON FISH”
Телешоу
Проверенные снасти с Дмитрием Корзенковым
Телешоу
Рыбалка в стиле “Олд Скул”
Телешоу
Городская рыбалка
Телешоу
Оружейная школа
Телешоу
Трофейная охота
Телешоу
Готовим на природе
Телешоу
Ихтиофауна
Телешоу