Цікаві програми на телеканалі ТВА

У студії програми “Політика” представники влади, політологи та політики обговорюють актуальні та суспільно важливі питання сучасності. Експерти та гості діляться власними думками та досвідом.

Передача “Теми тижня. Світ” торкається найбільш резонансних подій, які протягом тижня сталися у світі. Разом із запрошеним експертом дається професійна оцінка та аналіз цих подій.

У ефірі програми “Про закони” можна дізнатися про власні права та обов’язки, які допоможуть покращити сьогодення і дозволять вірно спрогнозувати свої наступні кроки у важливих справах.

Шоу “Без краваток” розповідає про відомих буковинців, але поза їх професійною діяльністю, в звичайних побутових умовах.

Тревел-шоу “Були на селі” в гумористичній формі подає інформацію про найрізноманітніші населені пункти Чернівецької області. Дотепний ведучий Бодько проведе глядачам чудові екскурсії незнаними місцями.

Програма “17 хвилин правди” дозволяє зовсім по іншому подивитись на знаних людей. Саме у цій студії вони відверто розповідають про своє дитинство, діляться найсокровеннішими споминами.

Також на каналі регулярно транслюються місцеві та державні новинні блоки. Цікаво провести час можна будь-якому глядачу, аде програма є різноплановою та інформативною.

Дивіться канал ТВА онлайн вже сьогодні

Дивіться телеканал ТВА online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.