Телеканал Україна 2 HD

На теренах телепростору канал з’явився у 2012 році. Цільова аудиторія – молодь, основна тематика – гумор.

На «Україна 2» Ви знайдете фільми та серіали жанру фентезі:

«Детективи» – двоє детективів разом з помічниками беруться за нові, завдання. На них чекає небезпека та багато кумедних ситуацій. Не пропусти.

«Куратори» – наче із життя на екрани вийшов молодіжний серіал про іноземців-медиків, які потрапляють в Україну на навчання. Герої опановують нові місця, знайомляться з особливостями життя в чужій країні і постійно знаходять халепи на свою голову.

«Універ. Нова общага» – культовий серіал знову на екранах. Студентам зовсім не хочеться входити у доросле самостійне життя. Новий гуртожиток, нові люди, а значить – вечірки до ранку. І навіть Майкл, що став аспірантом, не збирається порушувати неписані правила цієї компанії.

«Заряджені» – комедійний серіал про молодь з надзвичайними здібностями. Як вони з ними справляються та чи вдається це приховати від світу – дивіться на екранах «Україна 2».

«Онлайн 5.0» – улюблений серіал в оновленій версії знову на екрані. Що цього разу видумає нестримна блондинка Олена і на які іще вчинки піде її бідолашний чоловік, щоб виконати бажання своєї дружини?

Також не обходиться без славнозвісних «Сімпсонів» та «Футурами» – анімаційних серіалів, що стали класикою.

Телеканал Україна 2 HD онлайн

Дивіться Україна 2 online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.shift.

67 українських телеканалів в SD та HD якості

60 ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.