Сучасна українська поезія на телеканалі відеоантології РИМОВА

Відтепер Всі абоненти Mediacast мають унікальну можливість насолодитись красою сучасної української поезії на новому телеканалі РИМОВА.

Проект відео-антологія “Римова” створений видавництвом Саміт-Книга за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Відеоантологія задумана як серія коротких відеосюжетів, у яких звучить поезія в авторському виконанні. Ці записи мають широко з’явитися на інформаційних ресурсах Міністерства інформаційної політики, у соцмережах і на кабельному телебаченні.

Серед поетів, яких запросили до проекту – Анна Багряна, Наталія Бєльченко, Ірина Іванченко, Анна Малігон, Таня-Марія Литвинюк, Олена Карпенко, Юлія Бережко-Камінська, Леся Мудрак, Оксана Самара, Світлана Дідух-Романенко, Леся Журба, Дмитро Чистяк, Сергій Лазо, Олександр Корж та інші. Усього відеоантологія нараховує творчість понад 40 сучасних популярних українських поетів і її будуть доповнювати новими іменами.

“Наша мета – популяризувати українську сучасну літературу, поетичне слово, підтримувати талановитих авторів. Цією презентацією ми розпочинаємо велике турне Україною – відеоантологія буде представлена в багатьох обласних центрах та містах країни”, – зазначив автор проекту, засновник і керівник видавництва “Самміт-книга” Іван Степурін.

Дивіться відеоантологію РИМОВА онлайн вже сьогодні

Дивіться відеоантологію РИМОВА online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.