Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Кращий новинний телеканал 112

112 – телеканал, який вважається феноменом українського телебачення. Він не має аналогів, віщає у швидкісному режимі on-line non stop. Завдяки сучасним технологіям, що використовує канал 112, глядачі можуть опинитися в центрі всіх найбільш актуальних подій, що відбуваються в світі та в Україні загалом. На цьому каналі цікаві всі телепередачі.

Найбільш актуальні програми

Майже всі громадяни України люблять дивитися на 112 телеканалі передачу «Вечірній прайм». Це можливість зрозуміти наслідкові зв’язки, подивитися на обставини, речі під іншим кутом. Багато цікавої інформації чекає на глядачів в програмі «Ранкове шоу 112». Періодично на каналі влаштовується з різними політиками, відомими діячами прямий ефір. Також тут варто дивитися «Близький схід». Досить цікавий проект «Гордон», де журналіст бере інтерв’ю у політиків. Ще рекомендовано тут до перегляду «Бацман».

Дізнатися про головні події в країні можна з програми «Очевидець 112». Обов’язково, щоб знати, як громадяни реагують на різні ситуації, треба переглядати періодично «Голос народу». Не менш цікавий власний проект каналу «Хто кому Рабінович», майже кожну годину на каналі виходять новини. Як йдуть справи на сході країни можна дізнатися з «Схід. Реалії». Дивіться телеканал щодня будете дуже обізнані в політиці країни, світу.

Дивіться канал 112 онлайн вже сьогодні

Дивіться 112 online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

Повний функціонал протягом 5 днів

Спробуйте Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, 14 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

Кредитна карта не потрібна

Для того, щоб отримати 5 днів безкоштовно Вам не потрібно вводити дані кредитної карти. Все що необхідно це Ваше ім’я, email та новий пароль.

Тарифні плани

Classic

  • 28 телеканалів
  • 2 пристрої одночасно
  • 7 днів архіву телепередач
  •  Функція Timeshift

9,99 USD в місяць

99.99 USD в рік

Оформити підписку

Ultimate

  • 44 телеканали
  • 4 пристрої одночасно
  • 14 днів архіву телепередач
  •  Функція Timeshift

14,99 USD в місяць

149.99 USD в рік

Оформити підписку

Цікаві телепередачі на 112

Перелік основних телепередач каналу 1+1 International

Вечірній прайм
Ток-шоу
Ранкове шоу 112
Ток-шоу
Близький схід
Ток-шоу
Гордон
Ток-шоу
Бацман
Ток-шоу
Очевидець 112
Ток-шоу
Голос народу
Ток-шоу
Хто кому Рабінович
Ток-шоу
Схід. Реалії
Ток-шоу
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.