Кращий новинний телеканал 112

112 – телеканал, який вважається феноменом українського телебачення. Він не має аналогів, віщає у швидкісному режимі on-line non stop. Завдяки сучасним технологіям, що використовує канал 112, глядачі можуть опинитися в центрі всіх найбільш актуальних подій, що відбуваються в світі та в Україні загалом. На цьому каналі цікаві всі телепередачі.

Найбільш актуальні програми

Майже всі громадяни України люблять дивитися на 112 телеканалі передачу «Вечірній прайм». Це можливість зрозуміти наслідкові зв’язки, подивитися на обставини, речі під іншим кутом. Багато цікавої інформації чекає на глядачів в програмі «Ранкове шоу 112». Періодично на каналі влаштовується з різними політиками, відомими діячами прямий ефір. Також тут варто дивитися «Близький схід». Досить цікавий проект «Гордон», де журналіст бере інтерв’ю у політиків. Ще рекомендовано тут до перегляду «Бацман».

Дізнатися про головні події в країні можна з програми «Очевидець 112». Обов’язково, щоб знати, як громадяни реагують на різні ситуації, треба переглядати періодично «Голос народу». Не менш цікавий власний проект каналу «Хто кому Рабінович», майже кожну годину на каналі виходять новини. Як йдуть справи на сході країни можна дізнатися з «Схід. Реалії». Дивіться телеканал щодня будете дуже обізнані в політиці країни, світу.

Шановні абоненти! 

Доводимо до Вашого відома, що мовлення телеканалів 112 Україна, 112 Україна HD, ZIK, ZIK HD та Максі-ТВ (Наш) в сервісі MEDIACAST було припинено від 18.07.2019 року.
Дані телеканали активно розповсюджували анти-українську та про-російську риторику, що суперечить ідеології нашого сервісу.

Щиро дякуємо за розуміння! Слава Україні!

[/vc_column][/vc_row]