Музичний телеканал Телевсесвіт

Для мандрівників тут знайдуться найцікавіші маршрути подорожей на різні смаки. Команда телеканалу побуває у найвіддаленіших куточка України та поспілкується з неймовірними людьми. Тут є програми і для дітей, і для дорослих. Разом з «Телевсесвітом» Ви будете в курсі всіх важливих подій та актуальних новин.

Програми власного виробництва охоплюють такі теми як Суспільство, Здоров’я, Туризм, Діти, Музика та ін.

Телепередачі, варті уваги:

«Суб’єктив» — ознайомтесь з думками, оцінками й висновками провідних експертів. Долучіться до дискусії на неоднозначні теми та почуйте позицію професіоналів.

«Шанс бути жінкою» — відкрийте для себе секрети щасливого сімейного життя та гармонії. Разом з ведучими дізнайтесь, як створити кращу версію себе і навчитись жити теперішнім.

«11 хвилин з …» — за 11 хвилин українські політики та громадські діячі спробують охарактеризувати останні новини та політичні процеси, що відбуваються у нашій країні.

«Сканер Кочеткова» — програма суспільно-політичного напрямку спрямована на аналіз теперішнього та прогноз майбутнього країни. 

«Бути щасливими з Наталією Подгорною» — діалоги з цікавими, успішними, а головне, щасливими. Є люди, що своїм прикладом доводять, що завдяки силі духу всі негаразди зникають. Почуйте цінні поради та отримайте свій заряд мотивації.

«Моцне ТV» — гуцули в ефірі. Автентичний світ Буковини відкриває свої двері. Колоритний гумор, яскраві люди, поєднання традицій та сучасності. Програма точно не залишить нікого без емоцій.

Дивіться канал Телевсесвіт онлайн вже сьогодні

Дивіться Телевсесвіт online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.