Цікаві проекти на ZIK

ZIK – інформаційний телеканал, заснований на проектах власного виробництва. Його ефір наповнено аналітичними, новинними телепрограмами, журналістськими розслідуваннями. На Zik online можна подивитися безліч цікавих суспільно-політичних ток-шоу, спортивних програм. Телеканал орієнтований на цілеспрямованих серйозних глядачів, переважно чоловіків.

Які програми користуються попитом

Останнім часом, у зв’язку з політичним становищем в Україні, більшість глядачів дивляться на телеканалі зік «Народ проти». З цього шоу можна дізнатися багато чого корисного, наприклад, як нараховуються пенсії. Другий у списку популярних проектів після новин зік, «Почути Україну». Львівське тв говорить про тарифи, реформи та їх наслідки і ін. Не менш цікава програма телебачення Львова «Прямим текстом». Під час ефіру обговорюються актуальні проблеми суспільства. В студії присутні аналітики, експерти, відомі діячі. Також рекомендується подивитися «Hard з Влащенко, львівські новини.

Щопонеділка та щосереди у вечорі виходить «Гра Z вогнем». В основу сюжету покладено антикорупційні війни. Окрім перерахованого, багато глядачів дивляться «Рука руку миє», новини Львова. Ці всі шоу неодмінно привернуть Вашу увагу. Завдяки їм та зік новинам Львова, будете знати що і де відбувається.

Шановні абоненти! 

Доводимо до Вашого відома, що мовлення телеканалів 112 Україна, 112 Україна HD, ZIK, ZIK HD та Максі-ТВ (Наш) в сервісі MEDIACAST було припинено від 18.07.2019 року.
Дані телеканали активно розповсюджували анти-українську та про-російську риторику, що суперечить ідеології нашого сервісу.

Щиро дякуємо за розуміння! Слава Україні!

[/vc_column][/vc_row]