Цікаві проекти на ZIK

ZIK – інформаційний телеканал, заснований на проектах власного виробництва. Його ефір наповнено аналітичними, новинними телепрограмами, журналістськими розслідуваннями. На Zik online можна подивитися безліч цікавих суспільно-політичних ток-шоу, спортивних програм. Телеканал орієнтований на цілеспрямованих серйозних глядачів, переважно чоловіків.

Які програми користуються попитом

Останнім часом, у зв’язку з політичним становищем в Україні, більшість глядачів дивляться на телеканалі зік «Народ проти». З цього шоу можна дізнатися багато чого корисного, наприклад, як нараховуються пенсії. Другий у списку популярних проектів після новин зік, «Почути Україну». Львівське тв говорить про тарифи, реформи та їх наслідки і ін. Не менш цікава програма телебачення Львова «Прямим текстом». Під час ефіру обговорюються актуальні проблеми суспільства. В студії присутні аналітики, експерти, відомі діячі. Також рекомендується подивитися «Hard з Влащенко, львівські новини.

Щопонеділка та щосереди у вечорі виходить «Гра Z вогнем». В основу сюжету покладено антикорупційні війни. Окрім перерахованого, багато глядачів дивляться «Рука руку миє», новини Львова. Ці всі шоу неодмінно привернуть Вашу увагу. Завдяки їм та зік новинам Львова, будете знати що і де відбувається.

Дивитись телеканал ZIK онлайн вже сьогодні

Дивитись телеканал ZIK online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

14 днів Premiun доступу безкоштовно

Спробуйте Premiun пакет від Mediacast TV протягом 14 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

56 українських телеканалів в SD та HD якості

56 ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.

Цікаві телепередачі на 5 каналі

Перелік основних телепередач телеканалу ZIK

Народ проти
Телешоу
Почути Україну
Телешоу
Прямим текстом
Телешоу
HARD з Влащенко
Телешоу
Гра Z вогнем
Телешоу
Рука руку миє
Телешоу