Улюблений канал багатьох українців Інтер

Канал веде цілодобове мовлення і полюбився аудиторії за різножанровість програм. Такий успіх зумовлений потужним власним виробництвом. В ефір виходять різноманітні ток-шоу, документальні фільми, соціальні проекти, концерти та марафони організовані до певних подій.

Що подивитися на телеканалі Інтер:

“Подробиці” – служба новин, що допоможе Вам тримати руку на пульсі подій України. Щоб забезпечити Вас об’єктивною інформацією, репортери телеканалу ведуть прямі ефіри навіть з найвіддаленіших куточків планети, а іноді й з ризикованих місяць.

Для любителів розслідувань, логіки та дедукції Інтер приготував декілька програм: “Вещдок” допоможе пролити світло на надзвичайно заплутані кримінальні ситуації. Цікаво, що події відбуваються в 40-90-ті роки, коли техніка та медицина не така розвинена, тому розслідувати справи доводиться, покладаючись на власну логіку. Як це вдається слідчим – дізнайтеся у даній програмі разом з ведучим – Артемом Позняком.

“Слідство вели… з Леонідом Каневським” перенесе нас в епоху Радянського Союзу. Проект розповідає про відомі та маловідомі, замовчувані злочини та їхнє розкриття. Для реалістичності атмосфери використовуються кадри з архіву МВС.

Соціальні питання піднімає проект “Стосується кожного”. Програма недарма має таку назву, адже ситуації, в які потрапляють герої – це не фантастичні сюжети, зняті за сценарієм, а реальні події, які трапляються із нашими знайомими, сусідами, а можливо і з нами. Тут не має значення соціальний статус, стать, фінансове положення – доля не бере цей фактор до уваги. Як вирішити? Як грамотно вийти з ситуації? Дивіться у даній передачі на Інтері.

“Школа доктора Комаровського” розкаже, як лікувати діток. Чи всі методи, які передавалися з покоління в покоління – дієві? Чи правильно ми лікуємо застуду? Що допомагає, а що навпаки шкодить – розкаже дитячий лікар Комаровський Євгеній Олегович

Трохи розслабитися допоможуть серіали. 

Серіал “Дієві ліки” розповідає про долю лікарів та їхніх пацієнтів, ситуації, в які вони потрапляють. Слово має дуже велику силу, і іноді саме воно дієвіше за ліки. Проте, слова бувають різні…

“Гетьман” – телесеріал, що є екранізацією роману Віктора Веретенникова. Головним героєм є Богдан Хмельницький. Серіал буде цікавий як чоловікам, так і жінкам, адже окрім боїв, повстань та історичних подій  у сюжеті присутня лінія кохання. Чи стане ця історія трагічною?

“Орел і решка” – розважальна та освітня програма. Тут можна не лише ознайомитися зі звичаями, традиціями та культурою інших країн, а й добряче посміятися – почуття гумору у ведучих не дозволяє сумувати. Як краще подорожувати, які нюанси врахувати – команда проекту продумала все до дрібниць. А головне – можна подорожувати світом через екран гаджету.

Та ще багато цікавого дивіться на телеканалі Інтер!

Дивитись канал Інтер онлайн вже сьогодні

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.