Улюблений канал багатьох українців Інтер

Інтер+ – міжнародний телеканал для всієї родини, всіх верств населення незалежно від віку. Програма передач розрахована на чоловіків, жінок, дітей, бабусь, дідусів. Кінофільми, телесеріали, передачі, прямі ефіри, ток-шоу, новини, мультфільми – це все интер телеканал.

Які транслюються телепередачі

Коло передач, які показує Інтер+ досить широке. Новини очима українців можна переглянути на інформацій програмі “Подробиці”. Навчитися смачно готувати допоможе «Готуємо разом». Як правильно лікуватися розкаже “Школа доктора Комаровського” на Inter +. З передачею “Речовий доказ” поринемо у світ розслідувань. Побувати в різних країнах можна завдяки циклу тревел-шоу  “Орел і режка”. “Феєрія мандрів” розповість детально про віддалені куточки планети.

“Щоденник вагітної” – шоу, що показує будні вагітної  жінки у гумористичному ключі. Варто переглянути передачу «Стосується кожного», щоб знати які проблеми більше за все турбують українців. Ця програма на Інтер+ на сьогодні користується підвищеним попитом.

Це, та багато чого цікавого покаже Вам телеканал Інтер +.

Дивитись канал Інтер+ онлайн вже сьогодні

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.