Цікаві програми на телеканалі К1

Для любителів подорожей та голодних на нову інформацію канал представляє цілий цикл телепередач “Орел і решка”. Проект покаже не лише особливості подорожей в різні куточки світу, а й дасть корисні поради – що і де купувати, які місця відвідати, а куди заходити точно не варто, як живуть люди у найбагатших та найбідніших місцях. Краса, звичаї, побут усього світу в одній програмі.

З “Вірю не Вірю” ви можете не тільки подорожувати світом з Андрієм Бєдняковим, а й перевірити свою інтуїцію – ведучий розповідає історії, що стосуються відвіданої країни, одна із яких не правдива, та потім розкриває всі карти. Результат іноді дуже дивує.

“Дай лапу” зібрав для вас найкумедніші, наймиліші відео з пухнастиками планети. Увімкніть передачу і автоматично у вас увімкнеться гарний настрій!

Серіал “Мисливці за реліквіями” перенесе нас у світ пригод та справедливості. Головні герої будь-що намагаються повернути цінні старовинні речі їхнім власникам чи музеям, але ніколи це не відбувається легко та просто – складні, небезпечні ситуації йдуть поруч з нашими героями.

“Доктор Хто” – культовий телесеріал, головний герой якого вміє подорожувати в часі. Він прагне попередити вторгнення інопланетян на нашу планету, але це не так просто, адже деякі з них вже серед нас. Помічницею Доктора Хто у цій нелегкій справі виступає дівчина Роуз. Чи вдасться врятувати головному герою Землю?

“Доктор Хаус” – телесеріал про особистість, яка відрізняється серед інших людей. Ба більше – він відрізняється серед інших лікарів. Попри свій важкий характер часто лише йому вдається врятувати життя пацієнтів, адже в клініці всі погоджуються з одним – він геній своєї справи. Методи Хауса небезпечні, іноді ризиковані не лише для клініки, а й для життя хворих. Чи завжди вдається Грегорі Хаусу допомогти людям?
Проте цей серіал – це не низка різних клінічних ситуацій – це повноцінна історія, де є кохання, зрада, вірність та дружба.

Рубрика “Кіно на К1” показує фільми різного жанру. Від мелодрами до комедії. Колектив телеканалу подбав про те, щоб Вам було цікаво та постійно працює над пошуком гідних фільмів.

Все це та більше в одному телеканалі!

Дивитись канал К1 онлайн вже сьогодні

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.