Що подивитися на телеканалі МЕГА

“Україна: забута історія” власний проект каналу у якому розповідається про білі плями на сторінках нашої історії. Кожна серія документального фільму розкриває гучні історичні події. До програми залучені відомі українські фахівці з різних галузей аби максимально правдоподібно відтворити ту чи іншу подію.

“Історія світу” – документальний серіал про світову історію від початку людської цивілізації. Автори проекту детально передають костюмам та відтворенню оргигінальної мови дійових осіб. Також активно використовують графічні ефекти.

“Земля: сили природи” – документальний проект про 4 могутні сили природи, які сформували структуру нашої планети. Захоплива історія Землі від зародження до сьогодення.

“Планета динозаврів” – розповідь про найзахопливішу та найтаємничіші частину історії Землі, про еру динозаврів. Завдяки поєднанню археологічних даних із сучасною комп’ютерною графікою, 50 видів тварин побачили нове життя через мільйони років.

“Дикі острови” – програма про природу островів, які повністю відділені водою від суші і знаходяться далеко від цивілізації. Саме ця обставина забезпечила унікальність тваринному та рослинному світу цих місць

“Як будували замки” – унікальний документальний архітектурний проект, який подає своє бачення будівництва замків Європи. Крім цього, цікаво подається і  історія життя, прагнення та життєві орієнтири тих, хто займався цим будівництвом.

“Наземні битви” передача про історію озброєнь. Від самого початку свого існування людина робила зброю. Спочатку для захисту, згодом для нападу. Еволюція зброї та технологій війни показана з документальною точністю.

Дивитись канал МЕГА онлайн вже сьогодні

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.