Що переглянути на телеканалі НТН

У телепередачі “Випадковий свідок” ви зможете побачити ситуації – як небезпечні, так і смішні, зняті очевидцями подій. Тому атмосфера передачі максимально наближена до реального життя.

“Свідок” – програма, яка розкриває події, що хвилюють глядача, – шахрайство, обман, нещасні випадки, злочини. Проте “Свідок” не просто їх показує, він часто веде власні розслідування та іноді просить долучитися експертів. З передачі можна також почерпнути корисні поради як діяти у таких ситуаціях.

“Речовий доказ” покаже життя Радянського Союзу у 80-х роках, “Легенди карного розшуку” перенесе нас у 40-50 роки. Ми побачимо життя з боку злочинів та злочинців. Як розкривалися справи у тих роках та які методи застосовували слідчі.

З проектом “Будьте здорові” та його ведучою Марією Пуговицею ми дізнаємося багато нового про своє тіло та хвороби, а головне – про їхню профілактику.

Телесеріал “Хейвен” знятий у жанрі фентезі. Він розповідає про дівчину та містечко під назвою Хейвен, у якому живуть незвичайні люди – деякі з них мають надприродні здібності, які не завжди вдається контролювати, а навіть ті, що під контролем –  не завжди використовуються в мирних цілях. Головна героїня – Одрі, а також її напарники допомагають людям в цій ситуації.

“Смерть у раю” – розповідає про життя детектива Пула на острові Сент-Мері. Це тропічний острів, а наш головний герой ненавидь тропіки. Він прибув сюди, щоб розкрити вбивство свого колеги та якомога швидше покинути острів. Проте, коли він з’ясовує обставини справи,- його призначають на посаду слідчого і герою доводиться залишитися.

“Закон і порядок”. Герої серіалу – команда, яка  взялася боротися зі злочинністю Нью Йорку. У величезному місті трапляються різні злочини, які потрібно розкрити нашим героям та протистояти кримінальним авторитетам.

Дивитись канал НТН онлайн вже сьогодні

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.